Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [Fredrich] Žádost o unban

#22
Fredrich píše:
30 črc 2022 20:33
GonkManSVK píše:
27 črc 2022 13:29
ne
Nic jsem ti nikdy neudělal tak proč mi dáváš proti? To mam za to jak jsem ti pomáhal s minecraft účtem když ti ho ukradli? Na tohle můžu napsat jenom jedno... Falešní přátelé jsou jako stíny... sledují vás na slunci ale nechávají vás ve tmě......
Tak nepamätám si že by si mi nejak extra pomohol, skôr sme o tom tak voľne debatovali, ale to je jedno. Mne si síce možno nič neurobil, ale to neznamená, že keď niekomu niečo priamo neurobíš, tak bude hneď na tvojej strane.

Re: [Fredrich] Žádost o unban

#23
Ban dlouhá doba, nepamatuju si že byl dlouho nějaký problém, jediný co si tak vybavuju je, že chodil po banu za sec acc si povídat a někdy nebyl nejslušnější, ale za mě to bude stejně pro

Re: [Fredrich] Žádost o unban

#24
tomator píše:
31 črc 2022 14:03
Ban dlouhá doba, nepamatuju si že byl dlouho nějaký problém, jediný co si tak vybavuju je, že chodil po banu za sec acc si povídat a někdy nebyl nejslušnější, ale za mě to bude stejně pro
Díky díky za pro kulíšku

Re: [Fredrich] Žádost o unban

#26
Robbob píše:
03 srp 2022 17:29
zadost je ocividne z duvodu aby si prodal zbytek itemu nez to chcipne ale mam p*c* takze davam pro
Díky za pro pvp legendo ale já prodal úplně všechno co jsem měl i resku jsem mu dal myslim
cron