Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[Fredrich] Žádost o unban

#1
2) Popis situace?
IRL obchodování-podělávání

2) Popis situace
Ze srandy jsem psal do chatu že prodávám itemy za IRL a nějákej frajeros to vzal vážně a napsal mi na DC jestli mu nestřelim nějáký matro tak jsem mu něco střelil.. Ale epes benga nás měli přečtený jak knihu a dostali jsme doživotí.

3) Datum a čas banu
Únor19, 2021, 20:31

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.

Zdravím všechny epesáky a epesačky! Nebudu vám lhát ale epes mě už vůbec nebaví. Asi se ptáte sakra proč ten blázínek podává žádost o unban když ho ten server nebaví?!! Tak a stop hned vám odpovim... Unban podávám protože bych si chtěl občas po práci zapnout ten váš epes a relaxovat.. Tím myslím něco si postavit a pokecat v chatě s chábrama nic víc.. Žádnej tryhard prostě chill. Už není prostor na tryhardění epesu... Dělám s chábrem kuchyně a vracim se pozdě večer domu takže není ani nálada dělat brikule! Takže se vůbec nebojte že bych zase dělal nějákej brajgl.. Už jsem dospělej a musim jít příkladem! Určitě tu bude hodně proti protože jsem byl klasickej prevít neboli teenager na volné noze co dělá brajgl... Nebojte se.....moje srdce našlo klid ... Uvědomuju si moc dobře co jsem dělal za problémos.. Chci se omluvit za všechny brikulose co jsem na epesu udělal byl jsem fákt blbec.. Omlouvám se.. až na hráče DarkLord tomu se neomlouvám ale všem ostatním ano.. Na epesu hraju už od 12 let.. Jsem docela držák co si budeme ne? Tím chci naznačit že bych strašně chtěl mít znova možnost se aspon připojit.. pokecat se starýma chábrama a postavit nějákej ten domečkos.
a prostě chillovat.. Moc se omlouvám za to jaký jsem byl nezdvořilý samaritán. Snad mi jednou odpustíte za to co jsem na serveru napáchal... Ale jak moc všichni víte.. Jděte tam kde si vás cení ne tam kde vás tolerují... Pokud nevidí vaši skutečnou hodnotu, pak je čas na změnu a nový začátek- Daniel FIala 2022. Snad mi dáte pro.. Čest práci kolegové.

Re: [Fredrich] Žádost o unban

#2
Fredrich píše: protože jsem byl klasickej prevít neboli teenager na volné noze co dělá brajgl
Fredrich píše:byl jsem fákt blbec
Fredrich píše: na hráče DarkLord tomu se neomlouvám ale všem ostatním ano

Pro

Co ty černý svině co pod tebou bydlej, furt dělaj bordel?

Re: [Fredrich] Žádost o unban

#4
Fredrich píše:
24 črc 2022 23:33
2) Popis situace?
IRL obchodování-podělávání

2) Popis situace
Ze srandy jsem psal do chatu že prodávám itemy za IRL a nějákej frajeros to vzal vážně a napsal mi na DC jestli mu nestřelim nějáký matro tak jsem mu něco střelil.. Ale epes benga nás měli přečtený jak knihu a dostali jsme doživotí.

3) Datum a čas banu
Únor19, 2021, 20:31

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.

Zdravím všechny epesáky a epesačky! Nebudu vám lhát ale epes mě už vůbec nebaví. Asi se ptáte sakra proč ten blázínek podává žádost o unban když ho ten server nebaví?!! Tak a stop hned vám odpovim... Unban podávám protože bych si chtěl občas po práci zapnout ten váš epes a relaxovat.. Tím myslím něco si postavit a pokecat v chatě s chábrama nic víc.. Žádnej tryhard prostě chill. Už není prostor na tryhardění epesu... Dělám s chábrem kuchyně a vracim se pozdě večer domu takže není ani nálada dělat brikule! Takže se vůbec nebojte že bych zase dělal nějákej brajgl.. Už jsem dospělej a musim jít příkladem! Určitě tu bude hodně proti protože jsem byl klasickej prevít neboli teenager na volné noze co dělá brajgl... Nebojte se.....moje srdce našlo klid ... Uvědomuju si moc dobře co jsem dělal za problémos.. Chci se omluvit za všechny brikulose co jsem na epesu udělal byl jsem fákt blbec.. Omlouvám se.. až na hráče DarkLord tomu se neomlouvám ale všem ostatním ano.. Na epesu hraju už od 12 let.. Jsem docela držák co si budeme ne? Tím chci naznačit že bych strašně chtěl mít znova možnost se aspon připojit.. pokecat se starýma chábrama a postavit nějákej ten domečkos.
a prostě chillovat.. Moc se omlouvám za to jaký jsem byl nezdvořilý samaritán. Snad mi jednou odpustíte za to co jsem na serveru napáchal... Ale jak moc všichni víte.. Jděte tam kde si vás cení ne tam kde vás tolerují... Pokud nevidí vaši skutečnou hodnotu, pak je čas na změnu a nový začátek- Daniel FIala 2022. Snad mi dáte pro.. Čest práci kolegové.
Za nějaký to matro doživotí ? :o No jo no ACAb
už mi dochází DGčka na mlácení takže PRO

Re: [Fredrich] Žádost o unban

#9
Judari helvetet píše:
27 črc 2022 13:21
Fredrich píše: protože jsem byl klasickej prevít neboli teenager na volné noze co dělá brajgl
Fredrich píše:byl jsem fákt blbec
Fredrich píše: na hráče DarkLord tomu se neomlouvám ale všem ostatním ano

Pro

Co ty černý svině co pod tebou bydlej, furt dělaj bordel?
Ano dělaj tu bordel dokonce se mi tu pod oknem střílelo a jinak děkuju za pro

Re: [Fredrich] Žádost o unban

#10
Fary48 píše:
27 črc 2022 18:04
Fredrich píše:
24 črc 2022 23:33
2) Popis situace?
IRL obchodování-podělávání

2) Popis situace
Ze srandy jsem psal do chatu že prodávám itemy za IRL a nějákej frajeros to vzal vážně a napsal mi na DC jestli mu nestřelim nějáký matro tak jsem mu něco střelil.. Ale epes benga nás měli přečtený jak knihu a dostali jsme doživotí.

3) Datum a čas banu
Únor19, 2021, 20:31

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.

Zdravím všechny epesáky a epesačky! Nebudu vám lhát ale epes mě už vůbec nebaví. Asi se ptáte sakra proč ten blázínek podává žádost o unban když ho ten server nebaví?!! Tak a stop hned vám odpovim... Unban podávám protože bych si chtěl občas po práci zapnout ten váš epes a relaxovat.. Tím myslím něco si postavit a pokecat v chatě s chábrama nic víc.. Žádnej tryhard prostě chill. Už není prostor na tryhardění epesu... Dělám s chábrem kuchyně a vracim se pozdě večer domu takže není ani nálada dělat brikule! Takže se vůbec nebojte že bych zase dělal nějákej brajgl.. Už jsem dospělej a musim jít příkladem! Určitě tu bude hodně proti protože jsem byl klasickej prevít neboli teenager na volné noze co dělá brajgl... Nebojte se.....moje srdce našlo klid ... Uvědomuju si moc dobře co jsem dělal za problémos.. Chci se omluvit za všechny brikulose co jsem na epesu udělal byl jsem fákt blbec.. Omlouvám se.. až na hráče DarkLord tomu se neomlouvám ale všem ostatním ano.. Na epesu hraju už od 12 let.. Jsem docela držák co si budeme ne? Tím chci naznačit že bych strašně chtěl mít znova možnost se aspon připojit.. pokecat se starýma chábrama a postavit nějákej ten domečkos.
a prostě chillovat.. Moc se omlouvám za to jaký jsem byl nezdvořilý samaritán. Snad mi jednou odpustíte za to co jsem na serveru napáchal... Ale jak moc všichni víte.. Jděte tam kde si vás cení ne tam kde vás tolerují... Pokud nevidí vaši skutečnou hodnotu, pak je čas na změnu a nový začátek- Daniel FIala 2022. Snad mi dáte pro.. Čest práci kolegové.
Za nějaký to matro doživotí ? :o No jo no ACAb
už mi dochází DGčka na mlácení takže PRO
Díky za pro šéfe ale pvp bych vůbec nehrál na to jsem starej.. stavěl bych domečky víš jak ne?
cron