Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: SooTCB - Unban

#31
MarekD píše:
25 srp 2022 18:26
Nebyl jsi to zrovna ty, co všem po serveru rozposilal regedity, hacky, atd ? :D + Ten IRL obchod.. zatím asi proti sorko..
Jojo byl jsem to já :D i když už je to celkem dlouhá doba zhruba 4 roky, ale musíš pochopit, že jsem byl naivní na tyhle věci jako regedit atp, i když to prakticky nic nedělá a v pohodě já chápu tvoje vyjadření a respektuji ho a je mi líto co jsem způsobil. S pozdravem SooTCB

Edit : Nevím o tom teda, že bych rozesílal hacky to opravdu si nejsem jistý a jestli ano, tak je to už velmi dlouhá doba a nemám zapotřebí tohle rozesílat.
cron