Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: SooTCB - Unban

#11
Stále to samé dokola a dokola. Ne, tvoje šance už sis promarnil. Nevidím jediný důvod pouštět zpátky někoho kdo se opakovaně snažil server ojebat ale doufám, že ti to za těch 20 euro nebo za kolik jste to tenkrát šmelili stálo.

Re: SooTCB - Unban

#13
TheDarkLord173 píše:
19 srp 2022 22:31
Stále to samé dokola a dokola. Ne, tvoje šance už sis promarnil. Nevidím jediný důvod pouštět zpátky někoho kdo se opakovaně snažil server ojebat ale doufám, že ti to za těch 20 euro nebo za kolik jste to tenkrát šmelili stálo.
Chápu tě, že ty mě moc rád už nemáš po těch promarněných šancí atd. Absolutně chápu tvoje vyjádření a je mi to líto co jsem provedl, ale myslím, že bys mohl se vyjadřovat slušněji zde slovo "ojebat" není třeba používat, jde to říci slušněji.

Re: SooTCB - Unban

#15
ArkenThas píše:
19 srp 2022 02:11
No, s prohřešky na tom sice nijak krásně nejsi a žádost taky není kdovíjaký zázrak, ale přecijen sis už počkal skoro 2 roky. Menší Pro

Re: SooTCB - Unban

#17
Napalm píše:
20 srp 2022 18:49
ArkenThas píše:
19 srp 2022 02:11
No, s prohřešky na tom sice nijak krásně nejsi a žádost taky není kdovíjaký zázrak, ale přecijen sis už počkal skoro 2 roky. Menší Pro
Díky Napalme, jsem mile překvapen od tvého pro a nebudeš toho litovat.

Re: SooTCB - Unban

#18
Za mě rozhodně PROTI
Takového falešníka jako si ty nechci na serveru vidět přeji hezký zbytek dne

Re: SooTCB - Unban

#19
Bhuvec píše:
20 srp 2022 23:50
Za mě rozhodně PROTI
Takového falešníka jako si ty nechci na serveru vidět přeji hezký zbytek dne
Ahoj, chápu tvé rozhodnutí a je mi líto co jsem již provedl, ale poučil jsem se a chci to napravit. Děkuji za názor. Přeji zbytek hezkého dne.
cron