Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [Pan_Reed] žiadost o UnBan

#12
ReedWex píše:
23 říj 2022 12:32
že správat ako som sa správal už nikdy nechcem . chcem byt už bezkonfliktný a reformed .
ReedWex píše: že ak dostanem unban budem na Epese bezkonfliktný a naprosto Reformed . Chcel by som sa začať zapájať do tvorby nových veci na servery a určite nerobiť ďalšie chyby/problémy a robiť to ťažšie AdminTeamu
Už to tu párkrát padlo, je sice hezké si přiznat, že k žádné změně nedošlo a že se pokusíš nepokusit porušovat pravidla serveru.. Ale přijde mi to trochu málo, vidím od tebe skoro dvě velmi podobné věty, čím je tahle jiná, než byla ta předtím? Bohužel, za mě k jediné změně, ke které od minule došlo je ta, že sis přiznal, že jiný už nebudeš, což mi při představě tvého minulého chování ukazuje jasný vzorec.. Nedávat ti další šanci.
PROTI

Re: [Pan_Reed] žiadost o UnBan

#13
Col píše:
30 říj 2022 11:39
ReedWex píše:
23 říj 2022 12:32
že správat ako som sa správal už nikdy nechcem . chcem byt už bezkonfliktný a reformed .
ReedWex píše: že ak dostanem unban budem na Epese bezkonfliktný a naprosto Reformed . Chcel by som sa začať zapájať do tvorby nových veci na servery a určite nerobiť ďalšie chyby/problémy a robiť to ťažšie AdminTeamu
Už to tu párkrát padlo, je sice hezké si přiznat, že k žádné změně nedošlo a že se pokusíš nepokusit porušovat pravidla serveru.. Ale přijde mi to trochu málo, vidím od tebe skoro dvě velmi podobné věty, čím je tahle jiná, než byla ta předtím? Bohužel, za mě k jediné změně, ke které od minule došlo je ta, že sis přiznal, že jiný už nebudeš, což mi při představě tvého minulého chování ukazuje jasný vzorec.. Nedávat ti další šanci.
PROTI
Tak samozrejme je možné že sa niečo bude opakovať v žiadosti lebo to cítim tak isto ale netuším ako by som ťa mal viacej presvečit . Nepoznáme sa osobne takže neruším ako by som ti to dokázal . Myslím si , že keby som dostal ešte šamcu tak by som ju už len tak nepremárnil a správal sa tak ako to je v pravidlách serveru . Unban postávali hráči čo poškodzovali server , a podobne , nezmením sa ale nebudem už písať ľuďom veci čo som písal a budem sa držať celkovo od komunikácie už nemám za potrebie problémy a ďalšie veci.

Re: [Pan_Reed] žiadost o UnBan

#14
Díky za omluvu reede a je fajn že píšeš že se nezměníš ale že se budeš snažit ale argumentovat tím že server je skoro mrtvej aby si dostal unban a že se tím server o něco oživí není ani trochu realita, server nepotřebuje dalšího hráče který se neumí chovat a bude dělat zase bordel, to už radši může server skončit úplně. přeji ti hodně štěstí zase za 2 měsíce.
PROTI.

Re: [Pan_Reed] žiadost o UnBan

#15
josef04 píše:
30 říj 2022 15:55
Díky za omluvu reede a je fajn že píšeš že se nezměníš ale že se budeš snažit ale argumentovat tím že server je skoro mrtvej aby si dostal unban a že se tím server o něco oživí není ani trochu realita, server nepotřebuje dalšího hráče který se neumí chovat a bude dělat zase bordel, to už radši může server skončit úplně. přeji ti hodně štěstí zase za 2 měsíce.
PROTI.

Ja sa nesnažím argumentovat ničím a napísal som ako to je . A další bordel na servery nemám v pláne ale tak berim tvoj nazor jasne . Ved všedci ma poznáte len takého ako sa prezentujem na minecrafte takže je to uplne očividne .

Re: [Pan_Reed] žiadost o UnBan

#17
josef04 píše:
30 říj 2022 15:55
Díky za omluvu reede a je fajn že píšeš že se nezměníš ale že se budeš snažit ale argumentovat tím že server je skoro mrtvej aby si dostal unban a že se tím server o něco oživí není ani trochu realita, server nepotřebuje dalšího hráče který se neumí chovat a bude dělat zase bordel, to už radši může server skončit úplně. přeji ti hodně štěstí zase za 2 měsíce.
PROTI.
Doslova server žil nejvíce v době toho kdy se tam 70% lidí neumělo chovat. Pak se postupně začalo trestat za vše (viz. původní netrestání /msg zpráv jelikož existuje /ignore k trestání hloupostí) a vidíme kde je ten player count teď. :D (Ale určitě na tom má i nějakou vinu absolutně naprd balancované itemy a 0 motivace si něco nagrindit)

Re: [Pan_Reed] žiadost o UnBan

#18
CiTrOnIxCz píše:
31 říj 2022 20:37
josef04 píše:
30 říj 2022 15:55
Díky za omluvu reede a je fajn že píšeš že se nezměníš ale že se budeš snažit ale argumentovat tím že server je skoro mrtvej aby si dostal unban a že se tím server o něco oživí není ani trochu realita, server nepotřebuje dalšího hráče který se neumí chovat a bude dělat zase bordel, to už radši může server skončit úplně. přeji ti hodně štěstí zase za 2 měsíce.
PROTI.
Doslova server žil nejvíce v době toho kdy se tam 70% lidí neumělo chovat. Pak se postupně začalo trestat za vše (viz. původní netrestání /msg zpráv jelikož existuje /ignore k trestání hloupostí) a vidíme kde je ten player count teď. :D (Ale určitě na tom má i nějakou vinu absolutně naprd balancované itemy a 0 motivace si něco nagrindit)
+1... Hry se hrajou pro emoce.

Jinak pro Reeda pro

Re: [Pan_Reed] žiadost o UnBan

#20
Jednou jsem ti tu šanci už dal, že dobře, nezměníš se, ale snad si začneš uvědomovat, kdy máš přestat. Větší chybu jsem v žádostech o unban snad nikdy neudělal, protože ses vrátil do starých kolejí ani ne měsíc po unbanu a dodnes mi je záhadou, proč jsi nedostal ban o půl roku dřív.

No a jelikož si očividně nezvládáš uvědomovat, kdy máš přestat a sám zmiňuješ, že se nikdy nezměníš, pak už na Epesu za mě nemáš vůbec co dělat.

Proti
cron