Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [GonkManSVK] Žiadosť o unban

#11
V tomhle momentě určitě proti. Doslova si dostal ban po druhé za v mých očích asi nejhorší věc za kterou není blacklist a to prodávání itemů (nejhorší z důvodu že i když dostaneš ban stále ses obohatil a co hůř vezmeš sebou někoho kdo na serveru dnes ještě mohl hrát). Osobně nechápu jak můžeš žádat o UB po skoro stejné době jako při tvém minulém banu +- pár týdnů za stejnou věc. Jak si sám zmiňoval měl si svojí "slabou chvilku" ke které došlo už po druhé a podle mě je veliká pravděpodobnost že by se opět opakovala protože jak známe z předešlých případů většina lidí nebo aspoň mně to tak přijde se nepoučí což očividně byl případ i u tebe. Pro bych ti byl schopen dát možná tak v případě že bys / už jsi vrátil peníze / jiné prostředky které ti za nefritku daný hráč dal a až teprve v ten moment po nějakém odstupu času by mi přišlo normální že bys mohl dostat další šanci. Podle mě by na Epesu mělo docházek ke stupňování trestů a ne že prodáš itemy za irl za 2-3 měsíce si necháš dát ub a další rok opakuješ tu samou strategii.

A co mě ještě pobavilo je jak tu tatarka navrhuje abys dostal ub "o trošku později" jako soot už si sice nepamatuju okolnosti jeho banu a osobně bych mu nikdy UB nedal ale aspoň neměl drzost si podat žádost o ub za svoje 2. irl obchodování po skoro samé době jak při 1. případě a byl schopný si počkat necelé 2 možná i dokonce celé 2 roky než se o to znovu pokusil. Takže jestli chce tatarka aby to bylo stejné jako v případě u soota tak jsem taky klidně pro ub s 1,5 ročním odkladem aby to bylo aspoň trochu podobné a fér.

Re: [GonkManSVK] Žiadosť o unban

#13
skung4 píše:
30 lis 2022 06:54
rozhodně PROTI a víc se vyjadřovat k tomu radši nebudu #freentx
NTX už svoje itemy tak nějak dostali.

Anyway souhlasím s PROTI
za mě moc krátký čas za ub za stejnou věc jak minule.

Re: [GonkManSVK] Žiadosť o unban

#15
tomator píše:
30 lis 2022 18:17
skung4 píše:
30 lis 2022 06:54
rozhodně PROTI a víc se vyjadřovat k tomu radši nebudu #freentx
NTX už svoje itemy tak nějak dostali.

Anyway souhlasím s PROTI
za mě moc krátký čas za ub za stejnou věc jak minule.

Re: [GonkManSVK] Žiadosť o unban

#16
CiTrOnIxCz píše:
29 lis 2022 19:49
V tomhle momentě určitě proti. Doslova si dostal ban po druhé za v mých očích asi nejhorší věc za kterou není blacklist a to prodávání itemů (nejhorší z důvodu že i když dostaneš ban stále ses obohatil a co hůř vezmeš sebou někoho kdo na serveru dnes ještě mohl hrát). Osobně nechápu jak můžeš žádat o UB po skoro stejné době jako při tvém minulém banu +- pár týdnů za stejnou věc. Jak si sám zmiňoval měl si svojí "slabou chvilku" ke které došlo už po druhé a podle mě je veliká pravděpodobnost že by se opět opakovala protože jak známe z předešlých případů většina lidí nebo aspoň mně to tak přijde se nepoučí což očividně byl případ i u tebe. Pro bych ti byl schopen dát možná tak v případě že bys / už jsi vrátil peníze / jiné prostředky které ti za nefritku daný hráč dal a až teprve v ten moment po nějakém odstupu času by mi přišlo normální že bys mohl dostat další šanci. Podle mě by na Epesu mělo docházek ke stupňování trestů a ne že prodáš itemy za irl za 2-3 měsíce si necháš dát ub a další rok opakuješ tu samou strategii.

A co mě ještě pobavilo je jak tu tatarka navrhuje abys dostal ub "o trošku později" jako soot už si sice nepamatuju okolnosti jeho banu a osobně bych mu nikdy UB nedal ale aspoň neměl drzost si podat žádost o ub za svoje 2. irl obchodování po skoro samé době jak při 1. případě a byl schopný si počkat necelé 2 možná i dokonce celé 2 roky než se o to znovu pokusil. Takže jestli chce tatarka aby to bylo stejné jako v případě u soota tak jsem taky klidně pro ub s 1,5 ročním odkladem aby to bylo aspoň trochu podobné a fér.
Souhlasím s Citronem za mě určitě PROTI! BAN 2x za stejnou věc to znamená že bys to udělal znovu. Ted možná chceš hrát ale pak tě to zase omrzí a zas prodáš věci.

Re: [GonkManSVK] Žiadosť o unban

#20
No, tak k těm pozitivům a negativům:

Posledních několik měsíců jsi byl v tom středu komunity, kolem kterého je vždy největší rozruch, nejvíce se tam hází špína na druhé, vznikají zde největší hádky,... I tak jsem si nevšiml z tvé strany stejných reakcí. Mimo to, tak jsi byl určitě jeden z nejaktivnějších hráčů, kteří pomáhali AT s rozvojem serveru a ne čistě nahlášením dvou tří bugů. Žádost je na dobré úrovni, sepsáno srozumitelně a pěkně.

Na druhou stranu jsi zvládl AT opět zklamat stejným prohřeškem, za který jsi už v minulosti ban obdržel a ta doba čekání je poměrně krátká.

Už jsem párkrát věřil na druhou, ba i třetí šanci, ale často jsem na to zatím doplatil. Proč bych tobě měl tedy věřit ještě jednou? Je to samozřejmě trochu subjektivní pohled, ale přesvědčilo mě tvé chování poslední rok ve frakci. Když jsem vaší skupinku pár let zpátky z frakce vyhodil, neměl jsem v plánu někoho z vás přibírat zpátky a celkově se změnil můj pohled na frakci, kdy jsem začal odmítat sice schopné lidi, kteří by ale nezapadli do našeho kolektivu. Když ses poté chtěl ještě jednou přidat, řekl jsem si, že tě nutně hned neodmítnu, ale nedával jsem v tebe moc naděje, čistě jsem vzal tvou žádost, hodil jí na discord a nechal rozhodnout zbytek. Do frakce ses pak dostal díky 100% souhlasu všech ostatních aktivně hrajících a podívat se na to zpět, rozhodně to špatná volba nebyla, jelikož jsi zvládl začít s čistým štítem, ten si držet až do dnes a já na tebe díky tomu poměrně dost změnil pohled.

Každopádně i když mám důvod ti věřit, že se další IRL obchodování konat nebude, stále beru v potaz opravdu krátkou dobu čekání a dnes budu ještě Proti

Pokud neprovedeš nic nového a podáš si stejně dobrou/lepší žádost za 2-3 měsíce, můžeš počítat s jedním "Pro" ode mě (nemám asi ani problém s tím ti žádost odsouhlasit rovnou s unbanem za 3 měsíce, jak tu psali jiní, ale nevidím v tom nějak velký rozdíl, když to je tvá první žádost po tomto banu, jestli si pro unban budeš muset napsat ještě jednou nebo ne).
cron