Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[GonkManSVK] Žiadosť o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
IRL obchodovani

2) Popis situace
Predal som Nefritovu smrt II hráčovi W4rCookie. Obchod som zvažoval dlhšiu dobu počas leta, pretože som prestal hrávať, lebo som v tej dobe stratil motiváciu a chuť na serveri tráviť nejaký čas. Mal som takú slabú chvíľku kedy som si hovoril, že už na serveri nebudem pravidelne a aktívne hrávať, tak sa nejakého itemu vzdám, aby som si tak inde privylepšil. No a tak potom prebehol ten samotný obchod, bol to jediný item, ktorý som predal, nejednalo sa už o žiadne ďalšie itemy. Aj keď som dostal ban na začiatku septembra, obchod prebehol už dávnejšie, dôvod mojeho návratu k hraniu bol v podstate ten, že sa zmenilo zopár okolností, ktoré ma na server znovu prilákali. Čo je ale najdôležitejšie je to, že som týmto predajom porušil svoje slovo v minulej žiadosti a sklamal tak admin team ale aj ľudí, ktorí mi dali v minulej žiadosti pro pre môj unban.

3) Datum a čas banu
3.9.2022, 13:19 -> http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=5102

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Na epesu som začal hrať už od E2 a na E3 som poriadne začal hrať už pred vyše 3 rokmi. Bol som jeden z najviac aktívnych hráčov, ktorí nerobili nejaké problémy a len si užívali hru. Samozrejme, občas sa chat v tej hre trošku rozžhaví a niekedy mi mohli újsť nejaké slovíčka, ale to sa stáva väčšine ľudí. Zas toho nebolo toľko, aby sa na to malo prihliadať. Mimo všetkého som bol čestným hráčom - nezneužíval som žiadnych bugov pre moje zvýhodnenie oproti ostatným hráčom a všetko poctivo nahlasoval, občas bola aj nejaká výpomoc serveru. Avšak, najpodstatnejšie je to, že som spravil 2 veľké prešlapy, ktoré sú zrovna moje 2 jediné bany na E3 a obidva zrovna za IRL obchodovanie. Zo začiatku som z druhého banu nemal moc výčitky, ale postupne som to začal ľutovať, hlavne kvôli tomu, pretože som porušil svoje slovo a sklamal tak AT.

Po čase ako aj v minulom bane mi občas ten server chýbal, pretože by mi vedel zapĺňať nejaký ten voľný čas, kedy nemám absolútne čo robiť. Na serveri ma síce najviac bavilo PvPčko, pretože je k dispozícii veľa rôznych zbraní, ktoré dopĺňajú aj MMO skilly a vytvárajú tak dosť dobrý PvP zážitok, spolu s eventmi ktoré sa na serveri nachádzajú (najhlavnejšie sú určite WB). Mimo PvP tu bolo ešte aj farmenie, pri ktorom som sa dokázal trochu zrelaxovať a možno aj občas dropnúť nejaký ten dobrý item. Najhlavnejšie bolo však to, že som tu mohol tráviť čas aj s kamarátmi a tým pádom je ten server aj omnoho väčšia zábava, keď máte s kým hrať. Vďaka serveru som vlastne aj spoznal veľmi veľa nových ľudí s ktorými sa kontaktujem aj doteraz aj keď či už ja alebo oni na serveri nehrávajú, za čo som serveru tiež veľmi vďačný. Vytvoril som si tu aj veľmi veľa dobrých spomienok, ktoré su aj dôvodom, prečo mi server po čase predsa len začne chýbať a rád by som sa k nemu vrátil, aj keby mi hranie nevydržalo - čo je vlastne dôvod, prečo mi ten ban aj vadí, prečo ho aj dosť ľutujem.

Unban by som si z praktickej časti ani nezaslúžil, pretože som spravil ten istý pohrešok 2x a porušil svoje slovo. Avšak, niekedy sú situácie, v ktorých keď má človek slabú chvíľku, môže znovu rovnako schybiť. Tak isto to bolo aj v mojom prípade. Za tú dobu čo mám ban som nad tým celým dosť rozmýšľal a dal som si veci dokopy. To čo som spravil už nevrátim, jediné čo môžem teraz spraviť je ospravedlniť sa a dúfať v ďalšie vaše odpustenie. Odpustenie jak od AT, tak aj od komunity.

Takže aby som to celé uzatvoril, touto žiadosťou by som sa chcel ospravedlniť jak AT tak hráčom za svoj pohrešok, ktorý som spravil už druhý krát a na nejakú dobu tak v podstate zvýhodnil istú stranu na serveri. Keďže som v minulej žiadosti porušil svoje slovo, niečo sľubovať by mi prišlo trápne, preto je to už len na vás, či mi budete dôverovať a dáte mi ešte šancu, aj keď predpokladám, že toto by bola už moja úplne posledná. Dúfam, že som tu na nič nezabudol a že žiadosť dáva hlavu a pätu.
Viem že moja žiadosť nie je tak prepracovaná ako tá prvá, ale predsa len nechcem písať moc dlhú žiadosť, pretože by to bolo až moc čítania a chcel som, aby to teraz bolo jednoduché a výstižné. Hlavne dúfam, že nebude moc krátka a že vás dokázala dostatočne presvedčiť. Prajem vám teda pekný deň a ďakujem, ak ste si prečítali žiadosť od začiatku až do konca. Za každé pro budem vďačný, každé proti pochopím a budem ho plne rešpektovať.

S pozdravom,
- GonkManSVK

Re: [GonkManSVK] Žiadosť o unban

#3
Čau ne
Jen si to zrekapitulujeme: ban za IRL obchod -> unban -> lhaní členům AT o tom, že si určitě nic neprodal -> ban za IRL obchod ;)

Na bugováni na cw pár dnů před tím, než si dostal permu? To se ti asi mezi psaní toho, jak skvělý hráč si byl a jak si všechno nahlašoval, někde vytratilo, nevadí…

Chování v chatu dejme tomu, to občas ujede každému, ale chování k tvůrcům, kteří ti tam ten obsah co tě baví hrát, dělají? Kolotočářovi taky neříkáš, že si se zeblul z jeho kolotoče.

Neumíš se chovat k lidem co ti dají druhou šanci takže ti dám radu, zkus to za rok, za dva nebo radši v zájmu nás všech radši nikdy.

S přáním hezkého dne
Lenispicker

Re: [GonkManSVK] Žiadosť o unban

#5
Žiadosť pekná.

Na epesu si bol bezproblémový hráč ale občas to slovko ušlo ako si písal, ale okrem toho si bol normálný. Raz si za túto vec dostal ban, ale jednu šancu by som ti ešte dal.
Od banu ubehli necelé tri mesiace čo by som povedal že je ešte dosť krátka doba.
Unban by som povolil o trošku neskôr ako to bolo u hráča SooTCB: https://www.epesuj.cz/forum/viewtopic.p ... 1&start=30

Ak by ti tento unban vyšiel, žiadam ťa len o jedno a to aby si takúto sprostosť nikdy neurobil. PRO
Naposledy upravil(a) Tatarskaomacka dne 29 lis 2022 05:34, celkem upraveno 1 x.

Re: [GonkManSVK] Žiadosť o unban

#7
TheDarkLord173 píše:
28 lis 2022 17:00
Čau ne
Jen si to zrekapitulujeme: ban za IRL obchod -> unban -> lhaní členům AT o tom, že si určitě nic neprodal -> ban za IRL obchod ;)

Na bugováni na cw pár dnů před tím, než si dostal permu? To se ti asi mezi psaní toho, jak skvělý hráč si byl a jak si všechno nahlašoval, někde vytratilo, nevadí…

Chování v chatu dejme tomu, to občas ujede každému, ale chování k tvůrcům, kteří ti tam ten obsah co tě baví hrát, dělají? Kolotočářovi taky neříkáš, že si se zeblul z jeho kolotoče.

Neumíš se chovat k lidem co ti dají druhou šanci takže ti dám radu, zkus to za rok, za dva nebo radši v zájmu nás všech radši nikdy.

S přáním hezkého dne
Lenispicker
Začal bych s Doprdele který by měl radši pomlčet o čemkoliv když dříve bugoval co mohl chování neměl dobré s rankem testera nebo bez něj a nedávno dostal permu za leakování souborů.

Teď k tobě Gonku. Je to už pár let co se známe a to nejen z Epesu. Jde za tím tedy nějaká historie. Hrál jsem jak už proti tobě tak s tebou a musím říct že jsem se u tebe nikdy nesetkal s nějak špatným chováním jako u jiných lidí co Epes hrotilo. Ano dostal jsi permu 2x za tu samou věc což je pohoršující ale to samé bylo v mém případě a na serveru momentálně hraji už poměrně dlouho bez trestu. Já jsem tedy PRO ale s měsíčním odkladem.

Napalm

Re: [GonkManSVK] Žiadosť o unban

#8
TheDarkLord173 píše:
28 lis 2022 17:00
Čau ne
Jen si to zrekapitulujeme: ban za IRL obchod -> unban -> lhaní členům AT o tom, že si určitě nic neprodal -> ban za IRL obchod ;)

Na bugováni na cw pár dnů před tím, než si dostal permu? To se ti asi mezi psaní toho, jak skvělý hráč si byl a jak si všechno nahlašoval, někde vytratilo, nevadí…

Chování v chatu dejme tomu, to občas ujede každému, ale chování k tvůrcům, kteří ti tam ten obsah co tě baví hrát, dělají? Kolotočářovi taky neříkáš, že si se zeblul z jeho kolotoče.

Neumíš se chovat k lidem co ti dají druhou šanci takže ti dám radu, zkus to za rok, za dva nebo radši v zájmu nás všech radši nikdy.

S přáním hezkého dne
Lenispicker
Ahoj, ďakujem za názor avšak sa musím vyjadriť, pretože v tvojej "rekapitulácii" sú isté nezrovnalosti.
Nikomu z AT som neklamal že žiadny obchod neprebehol keďže naposledy keď som hral prišla údržba a po nej som dostal ban. Potom som si chvíľu písal s Epesom. Žiadna iná konverzácia s AT neprebehla po ani pred banom.

To s tým bugovaním som si myslel že vieme ako to bolo... Uznávam, že môj postup a prístup nebol správny, ale nebolo to nič hrozné, za čo by si mal niekoho okamžite odsudzovať takýmto spôsobom a spochybniť tak moju čestnosť a spravodlivosť. Trest bol chvilku po tom zrušený, pretože bol prehnaný a nezaslúžený (bol by, keby aj ostatní za to dostali rovnaký trest).

Taktiež uznávam, že som sa možno občas na discorde nezdržal a boli odomňa isté správy, kde som sa sťažoval na updaty a podobne, že vychádzajú extrémne pomaly alebo som si robil z toho srandu. Bolo to aspoň na discorde medzi uzavretou komunitou a nie priamo na serveri/oficiálnom epes dc.

A čo sa teba týka, sám dobre vieš že sme sa nikdy nemuseli a to ani pred prvým banom, no po unbane (v ktorom som od teba dostal pro) som sa ti ospravedlnil za moje správanie voči tebe a chcel som to tak aj nechať. Avšak po čase si mal so mnou znovu nejaký problém z nejakého dôvodu a začal si ma z pár vecí obviňovať (cca koniec minulého leta) a potom som mal dlhšiu pauzu od serveru.

Vrátil som sa prakticky na Auren, kde vypadalo že už medzi nami problémy nie sú a ak si pamätáš, občas sme aj popísali ohľadom updatu, skriptu a podobne. Neprišlo mi, že by si mal proti mne nejaký problém.

Potom sa začali šíriť rôzne informácie o tebe, že vraj nejak zasahuješ do updatu a podobne (neviem čo je na tom pravdy, bolo to tak raz povedané) . Mimo toho vulgárne správanie voči hráčom - tak by sa nikdy člen AT správať nemal aj napriek tomu, že si serveru venoval veľa úsilia a času, čo si aj ja predsa len cením, pretože si v tej dobe bol dosť aktívny čo sa práce na serveri týka, aspoň podľa mňa. Pred mojou pauzou si mi nonstop dával kontroly, vždy keď som ťa na WBčku pretopoval, nezdržal si sa a dal si mi hneď kontrolu, čo ti neberiem, mal si na to právo, ale nebolo to úplne profesionálne. Keď si raz nenašiel, že by som mal hacky alebo niečo, prečo si dával ďalšie? z hnevu? nenávisti? to budeš vedieť asi len ty.

No a nakoniec, k nikomu z AT som sa zle nesprával, jedine k tebe a to ani nie priamo, ale konverzáciami na discorde s inými hráčmi. Vytvoril som si na teba svoj názor podľa toho, čo všetko si predviedol a to hlavne pred mojím banom (ten nezmyselný a prehnaný warn, aj keď si oficiálne v AT ani už nebol). Podľa všetkého si sa ma chcel jednoducho zbaviť a zo serveru akýmkoľvek spôsobom vybanovať. V posledné ale čo dúfam je to, že si nenahovoril Shawuemu aby ma vybanoval, lebo ak áno, bolo to dosť ubohé. Ak to spravil sám, asi mal ma to osobné dôvody? (on jediný mal o obchode priamy dôkaz, nikto iný, preto si myslím, že to bol na 99% on). Keď ešte vezmeme fakt, že sa s tebou nečakane začal baviť a ku mne sa správal divne a po pár dňoch ban, to mi ako náhoda nepríde.

Takže aby som to zhrnul, pár vecí uznávam avšak názor na teba bohužiaľ už nezmením. Toto všetko ani nepatrí k môjmu banu (keďže je čisto za IRL trade) ale nech máš aspoň obrázok o tom, ako som to videl ja.

PS: písal som na mobile, hádam som na nič nezabudol a nie sú tam chyby.

Prajem ti pekný deň a znovu ďakujem za názor.

- GonkManSVK
cron