Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[Fredrich] Žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
IRL podělávání-obchodování

2) Popis situace
Už si to moc nepamatuju proč jsem ty itemy střelil.. Ale nejspíš byla špatná doba a potřeboval jsem nějáký love bokem na škváru znáte to..

3) Datum a čas banu
February 19, 2021, 20:31

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Perma

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Zdravim vás moji kamarádi!
Myslím že ban mi trvá už dost dlouho..... Docela mi epes chybí.. Rád bych se tam občas stavil a pomlátil pár monster a těch 10 lidí co tam zbylo... Myslím si že už nemam potřebu střílet itemy ostatním a tajně si vydělávat.. Hodně jsem se v životě hledal ale musim vám říct že už konečně vím kdo jsem.. Začal jsem si hodně brát inspiraci od nejlepšího člověka Andrew Tate.. Dost mě naučil.. .... .... Už jsem se sebou 100% vyrovnaný a nemam v plánu házet hráčum na epesu klacky pod nohy.. Je mi už docela dost na to abych si uvědomil že to co jsem dělal v mých teenagerských letech byla fákt chyba... Nejspíš jsem do tý hry byl až moc zapálený a prožíval jí víc než by se mělo... Tím chci říct že jsem už se sebou fákt vyrovnaný a nehodlám porušovat pravidla! Ale nezapomente na to že ..správně vidíme jen srdcem.... co je důležité je očím neviditelné....
Snad už mi dáte šanci a já dokážu napravit to co jsem podělal...
cron