Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[Fowleyy] Žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Hack Client

2) Popis situace
Jelikož to bylo skoro dva roky dozadu, tak si to moc nepamatuju, ale myslím si že moje mladé já naivně používalo x-ray resource pack a byl jsem přistižen při jeho používání a zbaběle jsem pak utekl a dostal ban.

3) Datum a čas banu
Leden 29, 2021, 10:12

4) Druh banu: Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Přece jenom jsou to 2 roky a sám nevím proč jsem to dělal. Na server jsem si teď nedávno vzpomněl a jaké dobré vzpomínky jsem tam měl. Samozřejmě nechci žádné věci tomu podobné už znovu nepoužiju. Chci si prostě v klidu někdy večer po práci zajít na server pokecat, zahrát si, dát nějaké questy atd a nic zlého nedělat. Chybí mi ta atmosféra serveru, na kterém jsem dá se říct vyrůstal, protože jsem vždy byl zažraný do questů apod.

Kdyby jste zvážili můj unban byl bych zcela rád.

Fowleyy

Re: [Fowleyy] Žádost o unban

#3
Iamlegend3000 píše:
20 pro 2022 10:19
Ahoj i když bych ti rád dal nějakou naději bohužel za hacky se už z principu nedává unban standardní cestou. Musíš si počkat na amnestii, která ale nebývá často.
Vím, ale přece jenom na serveru už hráčů moc není a za mě každý hráč se počítá. Tak aspoň zkouším.

Re: [Fowleyy] Žádost o unban

#4
I když hráčů hraje málo neni to důvod pro to, aby A-Team měnil svůj postoj vůči pravidlům. Když se podíváš na žádosti za posledních pár měsíců, kdy to jde s aktivitou do kopru, si dávalo žádost hodně lidí. A dost ačkoliv měli lehčí prohřešky jak ty šanci nedostali.
cron