Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[GonkManSVK] Žiadosť o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
IRL obchodovani

2) Popis situace
Niekedy počas leta 2022, keď som na serveri prestal hrávať a nemal som moc chuť sa k serveru vraciať som mal slabú chvíľu, kedy som sa rozhodol uskutočniť obchod s hráčom W4rCookie, v ktorom som mu predal Nefritovu smrt II za reálne peniaze. Aj keď som si nebol istý, či chcem obchod uskutočniť (kvôli tomu, že by som to neskôr s veľkou pravdepodobnosťou ľutoval) tak som tak po dlhšom zvažovaní predsa len učinil. Podstatné je hlavne to, že už to bol môj druhý ban za IRL obchod, takže je potom veľmi ťažké niekoho presvedčiť o tom, že už sa to opakovať nebude, aj keď som to tvrdil aj v minulej žiadosti za minulý ban...

3) Datum a čas banu
3.9.2022, 13:19 -> http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=5102

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Popravde, z praktického hľadiska si ho nezaslúžim. Spravil som prešlap, zaklamal som a nedodržal z minulej žiadosti slovo a dostal ban znova a za to isté. Avšak, boli to v podstate jediné moje prehrešky, ktoré som za celú dobu hrania Epesu 3 spravil. Aj keď som na serveri vždy pôsobil ako bežný hráč, serveru som občas aj trochu pomohol čo sa vývoju týka, či klasickou hráčskou povinnosťou ako nahlasovanie bugov a podobne. Taktiež som sa správal relatívne slušne a nerobil v podstate na serveri žiadne problémy - aj keď, viete ako to chodí na takýchto PvP serveroch, niekedy niečo niekomu ujde, ale tomu sa občas ubrániť nedá :D No ale, poďme teda späť k hlavnej otázke, prečo si myslím, že si zaslúžim unban? Ako som už vyššie písal, prakticky si ho nezaslúžim. Spravil som raz chybu a po istej dobu som ju spravil zas, aj napriek mojemu slovu. Bola to moja druhá šanca a bola mi taktiež udelená po docela dosť krátkej dobe, skôr priam neštandardnej na veľkosť môjho prehrešku. Teraz je však tá doba už o niečo dlhšia a dúfam, že aj dostačujúca, samozrejme nezáleží len na tom, ale hlavne na tom, či mi Vy, Admin team a rovnako hráči odpustíte a dáte mi ešte šancu - v čom mi je jasné, že pôjde už o naozaj poslednú. Viete, počas toho banu som mal dosť času na rozmýšľanie a prevetranie hlavy, mimo toho sa aj veľa vecí u mňa zmenilo ale aj pohľady na mnohé veci. Je však pravda, že sú situácie pri ktorých sa človek rozhodne aj nesprávne, čo bol aj môj prípad, aj napriek tomu že som vedel, že mi to stáť za to nebude, či už by sa na obchod prišlo alebo nie.

Predaním nejakého itemu sa hráč vlastne vzdáva toho, kvôli čomu ho ten server lákal, chodil tam pravidelne hrávať, aby ho získal. Vzdal sa kľudne aj stoviek či tisíc hodín stráveného času jeho získavaním, len aby ho predal za pár šupov a neférovo si tak prilepšil jak on tak aj kupujúci hráč, ktorý vôbec nemusel celý ten čas na serveri stráviť a len poslal niekomu peniaze. Čo týmto všetkým chcem vlastne povedať? Chcem tým hlavne poukázať na to, že som si vedomí toho, čo som spravil a že aj keď IRL obchodovanie nevyzerá byť z jednej strany tak strašný prehrešok ako sa zdá, je na tom tá neférová stránka, kde kupujúci získa veľkú výhodu oproti ostatným a to tú, že pre zakúpené itemy nemusel spraviť absolútne nič a tak v rámci serveru (keď nerátame tie "investované" IRL peniaze) ich dostal prakticky len tak a začal s nimi hrávať a mohol tak mať výhodu nad ostatnými hráčmi, ak kupujúci hrával tzv. frakčne - aj proti ostatným hráčom, ktorý také itemy mať nemuseli. Je zas jedna vec, že ten jeden hráč ich reálne vlastnil a nie sú givnuté či podobne, že by len tak na serveri pribudli naviac a vlastnil ich potom jeden hráč, ide hlavne o to že na serveri ako je Epes, kde sa hrá na strany, že niekto zo strany A prestane hrať a rozhodne sa predať itemy, tak ich predá niekomu zo strany B a tým sa vlastne naruší v podstate aj rovnováha, minimálne itemov. Pretože nebyť tých IRL peňazí, tá druhá strana by sa k tým predmetom nikdy nedostala. Aj keď to nebol môj prípad, že by som itemy predal tej druhej strane, je tam stále ten fakt, že ten kto predmet kupoval nemusel, čo sa serveru týka, pohnúť ani prstom a len tak mu pribudol v inventári, aj keď mňa to mohlo stáť stovky hodín hraním jeho získavaním.

No a nakoniec, aby som to teda uzavrel - nebudem tu už ani vypisovať, že prečo mi server chýba a čo sa mi na ňom páčilo a podobne, pretože som to písal aj minule a myslím si že je to aj nepodstatná vec, ktorá akurát žiadosť predlžuje a stratí sa tam hlavne to podstatné. Chcel by som sa touto žiadosťou ospravedlniť za môj opakovaný prehrešok a hlavne Admin teamu, že som sklamal ich dôveru a hráčom, že som sa stal ďalším zlým príkladom pre ostatných. Ak mi bude udelená ešte jedna šanca, už aj sám pevne verím, že neurobím nič čo by ju mohlo znehodnotiť a hlavne zahodiť. Som presvedčený aj o tom, že som sa z mojich chýb ponaučil a že už sa takáto situácia opakovať nebude - aj keď viem, že mi veľa ľudí neuverí...

Ďakujem, ak ste si žiadosť prečítali celú a rovnako ako minule, budem Vám vďačný za pozitívne príspevky, ale akceptujem a pochopím aj negatívne. Prajem krásny zvyšok dňa či večera a snáď budem na serveri opät vítaný, a nie zabanovaný...

- GonkManSVK

Re: [GonkManSVK] Žiadosť o unban

#8
Souhlasím s tím, že si to spíš nezasloužíš, ale upřímně dle mého názoru trestat IRL trady jsou zbytečný navíc stejně co jsem slyšel moc lidí už nehraje tak proč ne. pro

Re: [GonkManSVK] Žiadosť o unban

#10
Podla mojho nazoru by sa banovat za irl obchody jednoznacne nemalo. Akurat mate istotu ze ked tam budete travit svoj cas tak to v buducnu mozte vymenit aj za nieco co sa vam bude v zivote hodit a nezahodite svoje 2 roky zivota len tak.

Dakujem.
cron