Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[tomator] Žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Využití herního bugu

2) Popis situace
Začalo to tím, že jsem skončil s titulem „Vládce světa“, ale i přesto jsem měl povolený všechny permise na warpu. Protože jsem byl zvyklí na vládcovské buffy, který warp vladce obsahuje, tak jsem je jednou použil, i když jsem nebyl vládce. Díky hp jsem si uvědomil, že ho už vlastně nemám, ale zjistil jsem, že je stále můžu používat. Nikdy jsem je potom už nepoužil, protože jsem si to hlídal, i když jsem se párkrát portnul na warp tak jsem hned odešel. Po nějaké době (asi 4 měsíce po skončení mého titulu) jsem šel z nudy zkusit, jestli to pořád funguje, protože jsme se bavili o bugech a mě to připomnělo právě ten bug s buffama. Zkusil sem jenom teleport na warp vládce, který zafungoval a v ten moment jsem věděl, že to pořád není fixnutý. Na dc jsem to řekl, že to pořád funguje, ale neměl jsem v plánu si s tím úplně hrát. Protože jsme se nudili, tak někdo prohlásil, že bychom mohli použít buffy na vodní skupinový dungeon, a tak jsme šli já dado123987456 dirip a Gamer100 (Gamer byl v tu dobu vládce) vodní skup s buffama. Po jednom skupu se šel ještě jeden, ve kterým jsem byl (tuším, že pak šli ještě 1x ale nejsem si jistý) a použil jsem to tak dvakrát až třikrát v dungeonu katakomb a mezi sebou asi jednou nebo dvakrát na warp pvp + asi 3x to free rkčko. Po tomhle všem uběhla doba asi 4 měsíce +-, během které jsem to nijak už nezneužíval.

3) Datum a čas banu
6.2.2023, 13:38

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Řekl bych, že jsem jeden z mála lidí na serveru, který nemá skoro žádné zlé vtahy s komunitou a přesto, že rád trollím a někdy něco přestřelím, tak jsem dlouho a docela často pomáhal nováčkům a zároveň jsem neměl zapotřebí vyvolávat hádky v chatu. Na serveru jsem zjistil, jak někteří dokáží být neuvěřitelně fajn, i přesto, že jsou v enemy, tak jsem zjistil, že tam jsou horký hlavy, co to kolikrát kazí. Na Epesu jsem dohromady strávil kolem 0,8 roka v průběhu asi čtyř let a vyklikal jsem si 2 myšky, protože jsem nepoužíval ani jednou ac. Vzhledem k tomu, že jsem ten bug zneužil jen v hodně malém časovém úseku a pak na to zapomněl, tak můžete mít jistotu, že to znovu neudělám. Co se týče zbytku jiného stylu bugování, tak jsem za to nikdy platný postih neměl (bugování top dmge beru pořád jako nefér trest), ale nemá cenu si nalhávat, že sem tam jsem nějaký bug úmyslně zneužil, když se nabídnul. Před zneužitím buffů jsem si byl vědom risku, nikdy bych teda nečekal permu, ale i tak jsem neměl riskovat jakýkoliv druh trestu a měl jsem si to rozmyslet. Pokud dostanu druhou šanci, tak si nemyslím, že budu pokoušet nějaký podobný risky znova.

Re: [tomator] Žádost o unban

#2
Tomator byl před banem jeden z nejaktivnějších, a s vysokým náskokem ten nejpohodovější hráč na Epesu. Nevím, jestli tento příspěvek vůbec má význam, ale rád bych podotknul, že ty 2 měsíce co seděl v banu určitě přišel o více věcí, než tím bugem získal. Proto bych mu rád popřál hodně štěstí a moje (jestli se počítá) PRO
cron