Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Využití herního bugu


Dostalo se ke mně, že mi asi zůstaly práva na vládce světa, přestože už jsem vládce nebyl, tak jsem to šel vyzkoušet, teleportoval jsem se na warp a zkusil kliknout na páčky a práva jsem měl, pak jsem šel vyzkoušet ještě cedulky na port k WB a kovadlinu, všechno fungovalo jako kdybych vládce měl, ale korunu ani draka jsem přivolat nemohl. Do teď ani nevím proč jsem ty práva měl nebo kde jsem je získal. Mohl jsem to nahlásit, ale neudělal jsem to. Měl jsem aspoň nějakou zábavu když se na epesu nic nedělo. Teď už vím že to byla chyba teď už bych to nahlásil, protože už nepotřebuju mít nějaké tresty. Už jsem se dost poučil a vím že ban znovu nechci. Ale zašel jsem si s tím do vodního skupu ale z jednoho skupu se stalo víc skupů a možná nějaký ten port k azachovi, protože se mi tam nechtělo čekat. Uplynulo pár dní co jsem to používal a přestal jsem a za asi 2-3 měsíce jsem dostal ban. Celou dobu jsem si byl vědom toho, že by za to mohl být nějaký trest ale permaban jsem nečekal. Teď už vím, že to byla chyba, která se už nebude opakovat. Chtěl bych se omluvit všem, kteří tohle museli řešit a hledat co jsem udělal.

3) Datum a čas banu
6.2.2023 13:38

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban
Hraju zde už dlouhou dobu, od dob Epesu 2. Strávil jsem tu hodně hodin a užil si tu spoustu času. Vždycky jsem se na Epesu snažil chovat slušně a respektoval ostatní hráče. Snažil jsem se nevyvolávat hádky ani žádné konflikty, ale někdy to nešlo a někdy jsem toxic byl. Nikdy jsem neporušil žádný trest až do této chvíle. Vím, že jsem udělal chybu a věřím, že jsem se poučil ze svých chyb a myslím si, že bych si zasloužil druhou šanci. Rád bych se zase připojil a stal se součásti Epes komunity. Budu rád za každou odpověď.
cron