Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Žádost o Unban Iamlegend3000

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Multi Account (FilipKovar2002, ItzHappyCZ, Iamlegend3000)
2) Popis situace
Ve zkratce jsem šel jeden den skákat pokladovky akorát že některé jsou velmi obtížné tak jsem si dopomohl pár blockama, které se tam daly v té době ještě pronést v podobě glowstone dustů nebo claye.
3) Datum a čas banu
19.9 2022
4) Druh banu:
Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Uvědomuji si že to byla chyba neměl jsem bugovat bolokama pokladovky ani používat víc účtů než je povolený limit. Pokud dostanu možnost ještě si na epesu zahrát takovou blbost už neudělám. Tohle neni slohovka tak jako u ostatních. Chtěl bych vás touhle formou jen požádat o poslední šanci ač jich bylo už docela dost.
cron