Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Ice_Vortex Žádost o UnBan

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Vykrádání, bugování pokladovek

2) Popis situace
1. Bugování pokladovek – Je to stejný příběh jako u IamLegenda, řekl jsem si že bude vážně velice super nápad zkusit jestli si to „skákání“ pokladovek nejde nějak ulehčit, no co se nestalo fakalo to celkem dobře, po chvíli jsem si hledal všelijaké možné pokladovky co byly různě po epesu rozmístěné a obohacoval jsem se, říkal jsem si že však to je chyba hry, to podle mě v pravidlech nebude (asi jak můžete přepokládat tak ne – moc dobře jsem si je nečetl teda vlastně vůbec..) no a sám jsem na to doplatil
2. Vykrádání – No inu no tohle bude vypadat jak výmluva ngl ale je to tak jak to píšu: v den kdy Gonk, Cookie (a ještě jeden člověk na kterýho si ani za boha nevzpomenu jak se už jmenoval) dostali ban tak naše frakce WarChiefs kompletně přestala hrát, teda až na pár vyjímek, no a tak jsme tam hráli cca takový 3 měsíce s úsilím něco si nadropovat a po cca té době arken napsal na dc server od WarChiefs že končí, od někoho jsem se pak dozvěděl že buď věci prodá nebo je dá jeho spolubydlícímu na resce NapalmDeadovi (btw to že věci rozdá frakci a ne že to nechá jen jednomu hráči tak jsem se dozvěděl až když už bylo pozdě + napalma jsem neměl v té době nijak v oblibě), tak jsem se rozhodl pro opičárnu světa, vykradu mu bedny s armory, zbraněmi a křídly aby to neměl jen on, v hlavě se mi vytvořil 1000+ iq plán, napsat kámošovi který na serveru nikdy nehrál, zaregistroval se, udělal resku, hodil mi tam práva a já si tam pak dal ze dvě ze tři dvojbedny do kterých jsem to všechno narval, pak jsem šel pryč a vrátil jsem se večer s tím že mi v hlavě problikávalo: eyo to nebyl moc super nápad, radši to půjdu vrátit, no už bylo pozdě, napalm si všiml že všechno chybělo a už psal arkenovi kterej obratem napsal mě, v hlavě jsem vymýšlel všelijaké věci co mu napsat abych to nějak ukecal ale držel jsem zobák, jelikož už nebyla možnost jak to vrátit, řekl jsem si tak gg a zapl jsem lolko, pak mi jen kámoš napsal EYO MAŠ BAN no a měl jsem ban. To je tak vše co k tomu mohu napsat.

3) Datum a čas banu ( najdeš v rejsříku zde: http://264445_web.fakaheda.eu/index.php)
October 03 , 2022 , 21:39
4) Druh banu:
Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Omlouvám se arkenovi, rodymu a napalmovi že jsem jim v ten den zbytečně přidal práci navíc. Uvědomil jsem si že jsem se choval jak Banan a slibuji že prohřešky už dělat na serveru nebudu, taktéž je to můj první ban tak bych byl nesmírně vděčný kdyby jste se nade mnou slitovali a dali mi druhou šanci zase hrát na epesu.
Děkuji za každé pro a budu respektovat každé proti – Vortex
cron