Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Notkal - žádost o unban

#1
1)Za co jsi dostal ban?
Využívání externích programů

2) Popis situace
No prostě jsem vůl a používal hacky i když ne nejak moc zasadní tak furt ano a několikrát protože ten server je na mě prostě moc hard a nezvládám to jsem prostě bídák a chtěl jsem si jen užít ten příběh a atmosféru serveru.

3) datum a čas banu
14.7.2019

4) druh banu
permaban

5) nemyslím že bych mel dostal unban z vašeho pohledu ale i o naší poslední konverzaci emailem bych chtěl dostat uplně poslední šanci a klidně i resetovat účet nebo účty, klidně být pod dozorem a jsem schopný třeba po každém hraní poslat logy ale už bych chtěl dohrát konečně dodělat všechy questy, stát se po tolika letech upírem poprvé nebo zkusit být vlkodlak a celkově se dostat někam dál než do tortugy a objevovat :D hraju už od začátku epesu 2 ale nikdy jsem se nedostal daleko jelikož jsem ani nevěděl v tu dobu že vlastně existuje něco jako hacky do minecraftu :D kdyby to nevyšlo tak se s tím nedá nic dělat a chápu to. nenapadá mě co napsat více ale je mi jasné že až to odešlu tak mě toho zas napadne spousta :D každopádně i tak předem diky.
cron