Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Unban GonkManSVK

#1
1) Za co jsi ban dostal?
\nHack Client
\n
\n2) Popis situace
\nPoužíval som xray a fly hack
\n
\n3) Datum a čas banu:
\n22nd December 2016 12:40:30 PM
\n
\n4) Druh banu: Tempban/Permaban
\nPermaban
\n
\n5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
\nTak myslím, že každý si zaslúži druhú šancu a čakal som vyše roka na amnestiu, myslím že jedna bola ale . Keď som tu začínal hrať tak som hacky nemal, ani som o nich neuvažoval ani nič podobné. Hral som tu len tak 4fun prechádzal sa tu, potom už som začínal vážne hrať už chodiť tie WBčka dungeony a tak. Už som bol tak neviem cca level 35 a som išiel na wb trojku kde som zomrel bez VIP čo som si nevšimol, takže som prišiel o moje všetky veci ( VO, SP, nejaký ten setis ). Jediné čo mi ostalo 500K za čo som si kúpil ML, ale potom už som si tie hacky stiahol lebo som vedel že sa cez mining dá dobre zarobiť a nemyslel som si že by som hneď dostal ban. Keď už som mal nejaké peniaze z toho ťaženia postavil som si aj shop s orečkami a tými rare diamantami a s denníkmi olafa tuším. Chcel som si tie hacky už odstrániť ale som si nejak zvykol s nimi hrať a nechcel som si ich potom dať preč, a keď som ich používal tie 2 týždne či kolko som si nemyslel že hneď budem mať ban, proste , no jak to povedať , naliezli mi na mozog :D ( fakt neviem ako by som to inak povedal :D :D ) . Tak som teda pokračoval v hraní a som aj používal tie hacky no, a jak som zmieňoval, mal som len xray a fly hack, síce som sem tam použil kill auru , ale nie na hráčoch lebo to by bola čistá pitomosť :D . Nepoužíval som ju furt, len keď mi prišlo že je treba. Vždy ma to tu bavilo hrať a rád by som si tu znovu zahral, síce som používal hacky ale, kedže je ta amnestia a každý má šancu ten UB získať, tak preto som tu aj napísal. Mal som tu aj zopár kamošov čo som poznal a čo mi tu pomohli , či už mi dali nejaký ten item alebo ukázali jak zabíjať nejaké WB. Viem že toto nemá 500 slov za čo sa ospravedlňujem ale, nemám tu už čo napísať alebo respektíve NEVIEM čo by som tu už také napísal. Dúfam že tu druhú šancu dostanem :)
\n
\nGonkManSVK

Re: Unban GonkManSVK

#3
Pfff nevím, jestli mám/nemůžu hlasovat ale já bych byl pro.. Znám tě už delší dobu a vím, ze takový nejsi.. U mě mas schované pro.

Re: Unban GonkManSVK

#4
No ja som pro kedze si si celkom dost pockal a v ziadosti si to podstatne napisal. 500 slov to zial nema co je skoda, mohol si tam napisat este nejaku omacku navyse. Nechybalo ti zase tolko :D

Re: Unban GonkManSVK

#5
Ďakujem všetkým čo mi dali PRO , cením si toho :) a , zabudol som tam aj napísať že ľutujem mojej chyby a , žiadny iný pohrešok som na serveri nemal a ani som sa v chatu nikdy nejak zle nevyjadroval ak ma niekto k tomu nedonútil :D

Re: Unban GonkManSVK

#6
Beru tě jako za dobrého člena štefangangu kterého bych na serveru rád s tím druhým cheatovacím ochechulou viděl.
\n
\nPro.