Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[Spartakus31] Žiadosť o Unban

#1
Heya,

už prešli tri roky od môjho banu, tak som si povedal, že napíšem žiadosť o unban. Epes ako server mám naozaj rád a chcem sa tam vrátiť, a ak by som dostal príležitosť, určite by som sa tam vrátil za svoj nový účet: nikeray. Za tú dobu čo mám ban som si toho veľa uvedomil...urobil som veľkú chybu tým že som itemy získal takýmto nelegálnym spôsobom, znehodnotil som itemy a podieľal sa na Lemodilovom ničeniní ekonomiky za čo sa veľmi ospravedlňujem. Som síce viacej PVP hráč, ale Epes má niečo špeciálne...výborný RP, dokáže poskytnú zábavu na veľa hodín či je to farmenie sólobossov, varenie elixírov, stavanie, skvelý a schopný A-T a ďalších veľa vecí, ktoré z Epesu robia unikátnou záležitosť, na ktorú sa nedá zabudnúť. A tak dúfam že hráči a aj členovia Admin Teamu mi dovolia si znovu užiť tu zábavú o ktorú som sa svojim jednaním pripravil.

1) Za co jsi ban dostal?
Nelegálny support (Nagivované itemy od člena A-T)
2) Popis situace
Len tak som si písal s mojím kamarátom Lemodilom, a ten sa ma opýtal niečo v štýlu - Spartaku, čo keby si pre mňa hral jednu hru a ja ti za to dával itemy na Epesu. Tak som si povedal že to znie ako super plán a že na to určite nikto nepríde, tak som na to kývol.
Celý princíp toho givovania bol v tom, že ja som pre Lemodila hral jednu hru, na ktorú on nemal čas narozdiel odo mňa. Nahral som mu určité veci, ktoré odo mňa potreboval a napísal som mu na discord. On určoval ceny...Ako prvá odmena za moju prácu bola PT V Helma (2X zem), vzduch som mal z skupiňáku a vodu od Jacka_Ounesa. Potom išli ďalšie eventy a Lemo vždy prišiel s neodolateľnou ponukou, tak som pokračoval...nakoniec som sa dopracoval k Královne Temnôt, Agónii a +2 dmg Neviditeľným krídlam. Časom som sa nasťahoval k hráčovy SooTCB, ktorý ma o Královnú Temnôt II okradol. Lemodile sa ma opýtal že čo keby som dostal náhradu za stratu Ničiteľku noci, tak som súhlasil a hrával som pre neho naďalej. Na moju a Lemodilovu spoluprácu sa prišlo tak ,že SooTCB vymenil Kráľovnu Temnôt II s hráčom Iruga. Za Očistec a popravčí tuším už si to nepamätám. Lemodile potom na fórko napísal pravý pôvod tej sekery a tak sa A-T pustilo do hľadania všetkých vecí, ktoré tu mohol Lemodile zanechať...takže tak sa na mňa prišlo a dostal som Perma ban. Každopádne si uvedomujem že akú prácu to AT stálo všetko dohľadať a jediné východisko bolo dať mi perma ban. Viem že som vám zobral veľa času kým ste sa k všetkým itemom dopracovali a dohľadali. A mrzí ma to že som niečo také urobil ale čas už vrátiť nemôžem. Rád by som si ešte zahral už skoro ubehli 3 roky od môjho banu.

3) Datum a čas banu
17.7.2020 08:00

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Plne si uvedomujem čo som urobil...je to najzávažnejšie prehrešok, ktorý som kedy urobil. Vždy som chcel hrať poctivo, ale proste ten pocit že môžem získať tak veľkú silu za tak málo času ma dostal na stranu zla. Naozaj ma to aj mrzí pretože čas nemôžem vziať späť. Za tie dva roky čo som zabanovaný som mal veľa času premýšľať, a vždy som sa chcel vrátiť na Epes, ale vedel som že nemôžem. Viem že dve roky není možno dostačujúca doba na poučenie, ale verím, že za ten čas som sa bol schopný toho dosť naučil a oľutoval som to nie raz, pretože viem že Epes je sranda aj keď je to o nervy občas. Za ten čas ktorý uplynul som si často pozeral stránku Epesu a viem že prišlo veľa zaujímavých updatov, ako bol napríklad Illusion Katakomby, Vampir dung, Zoroth solowb, Lovci pokladov aj mazlíci... Chcel by som si ešte raz zahrať a vyskúšať všetky tie nové veci. Od začiatku za nový nick, pretože viem že takú zmes dobrých pluginov nikde inde nenájdem.Chcel by som sa ospravedlniť celému A-T že som vám pridal veľa práce s hľadaním veci, ktoré som od Lemodila obdŕžal...obával som sa banu, tak som sa radšej zdržal akýchkoľvek vecí, dúfajúc že si ma nikto nevšimne. Som pripravený niesť zodpovednosť za to čo som urobil. Budem dúfať že dostanem príležitosť Vám dokázať že som sa naozaj zmenil. Dúfam že čas ktorý som v banliste bude brať AT aj hrači dajak v úvahu. A chcel by som si zahrať poctivo a pekne si všetko celé hodiny farmiť. Aj tak ide leto a myslím si že budem mať dosť času večer zrelaxovať pri MC. Vyskúšať si nové dungeony questy a veľa daľšieho vidieť nové mobky a textúry. A celkovo užívať si hru ako keď Epes 3 sa rozbehol. Verím že aj človek ako ja si zaslúži šancu ukázať že sa dokázal ponaučiť.

Ďakujem všetkým za prečítanie žiadosti za každé pro a proti budem rád,
Spartakus31.