Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Žádost o unban

#1
1) Nelegální obohacení

2) Vzal jsem věci z beden ze spawnu a aurenu, které tam dal nejmenovaný odpůrce epesu. Tyto věci byly nejspíš odcizeny z admin zony. Následně jsem většinu věcí vracel adminům ať je smažou, ale nechal jsem si nějaké věci do rámečků jako obrazy ze Sarlotina podniku, a taky 2 drahokamy (mysím, že oheň a zem nejsem si jistý). Potom jsem se snažil itemy ukrýt a utajit před AT.

3) 8.7.2023 14:10
4) Permaban

5) Uvědomuju si a je mi líto, že jsem mařil práci adminů, kteří strávili spoustu času při hledání a mazání těchto itemů. Omlouvám se zejmena colovi, že jsem lhal, pokoušel se itemy schovat a přivlastnit. Vždycky jsem se snažil spíš pomáhat a už bych nic takového neudělal. Kromě jednoho banu za bugování azacha (1.3.2023) jsem nikdy nic neprovedl a byl bych moc rád, kdyby mi bylo umožněno se na server znovu podívat a občas si na něm zahrát. Nejmenovaný člověk je zabanovaný na serveru i na discordu a doufáme, že nebude působit další škody a server se bude moct rozvíjet. Díky za přečtení a odpovědi...Gymcity
cron