Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Žádost o unban

#1
1) Autofish


2) Je už to něco přes rok, co jsem dostal ban a uvědomil jsem si, co jsem serveru způsobil, taky jsem si uvědomil, že už to nechci dál dělat, přece jen hrajeme jen na odreagováni, né lidi? Ale taky si myslím, že tento server má strašně přísný a-team, přece jen jak jsem viděl, jak probíhají ty kontroly, tak nikdo moc ty cheaty nepoužívá,
stačí je mít v počítači a máš ban :D to je výsměch, posudte to sami, a-team bude proti, ale někdo to musel dát na jevo, sice epes už pomalu umírá, ale já si chci spokojeně zahrát na mém oblíbeném serveru. Totž vše k situaci


3) August 31, 2022, 18:49


4) Permaban


5) Řeknu to takhle, důvod banu nebyl velký, kdyby jste věděli opravdu, kvůli čeho mám ban je to fakt výsměch :D. Ban si nezasloužím, věřte mi. Na epesu jsem jsem byl v chatu vždy bez mutu, nikdy mě to nekicklo za autoclicker ani nic. Řeknu tady jednu věc :D Pár kontrol jsem už zažil, a zatím jsem něměl ban, ale potom mi dělal kontrolu jeden nejmenovaný člověk a ten našel random log kde bylo napsané .help (cheat příkaz) a tohle je důvod mého banu fr :D to je opravdu výsměch, každý mě po tomhle nazýval jako cheater (před kontrolou jsem dal stream na epes discord a stahoval jsem si cheaty do kompu, protože jsem si dělal prdel z Warchiefu, taky hodně funny, proto mi jeden nejmenovaný Warchief dal kontrolu a taky ban :D gj A-teame. Víc slov nemám