Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o unban TheDarkLord173 (risa11, KrtkuvDort, MrKrabs)

#14
Ahoj,
děkuju Ti za žádost i za některé hezké slova, které si napsal. Dávno necítím zášť ani vztek, nakonec, na většině souborů jsem se v té době nepodílel. Mrzí mě jen to, že si sdílel i práci, s kterou si neměl nic nebo jen pramálo společného. Práci lidí, kteří si nepřáli sdílet ji s ostatními. Takovou věc už totiž z oběhu nikdo nikdy nedostane. Co se stalo se stalo, čas je nejlepší lék. Byla doba, kdy bych o svém ano ani neuvažoval, smetl to ze stolu a šel si po svém. Co se změnilo? Těžko říct, za mě je to asi příklad toho, že kvalitní žádost umí divy, a že má opravdu cenu na ní pracovat. Nakonec myslím, že my dva jsme spolu nikdy neměli úplně nejhorší vztah, alespoň jsem to tak nevnímal.
TheDarkLord173 píše:Obětoval jsem skoro veškerý svůj volný čas tomu, aby se hráči na serveru měli lépe a co jsem vlasně dostal na oplátku? Pár hezkých zpráv, pár pochval, stovky urážek


Kdybych měl vypíchnout jednu pasáž z žádosti, byla by to právě tahle. Občas mi samotnému přijde, že si lidé vůbec neuvědomují, co taková práce obnáší. Kdo nezkusil, nepochopí. Čistě dobrovolná činnost, s kterou můžeme ze dne na den přestat, a stejně většinou místo vlídných slov chodí nadávky, urážky nebo "přehnaná" kritika. Někdo si možná neuvědomuje, že takovou práci člověk dělá ve svém volnu, nic za ni nedostává a zabere neskutečné množství volného času, který jde využít daleko líp.
Pokud si tedy někdy měl pocit, že ti nechodí z našich řad ten správný "feel", tak mě to mrzí, občas byly hádky opravdu kvůli prkotinám.

Svůj "verdikt", smím-li to tak nazvat, si nechám projít hlavou. Naprosto na závěr si ale neodpustím poslední otázku, na kterou bych si přál znát odpověď. Není tomu dávno, co si nasdílel soubor s mobky, což mě ani příliš nenaštvalo, ale... Neodporuje si to s většinou věcí, které v žádosti píšeš?

Re: Žádost o unban TheDarkLord173 (risa11, KrtkuvDort, MrKrabs)

#15
Col píše: Svůj "verdikt", smím-li to tak nazvat, si nechám projít hlavou. Naprosto na závěr si ale neodpustím poslední otázku, na kterou bych si přál znát odpověď. Není tomu dávno, co si nasdílel soubor s mobky, což mě ani příliš nenaštvalo, ale... Neodporuje si to s většinou věcí, které v žádosti píšeš?
Ano, veškeré mé chování, které jsem poslední rok vůči vám předváděl, si s mou žádostí v mnoha ohledech rozporuje. Nicméně po nekrátkém večerním pokecu s Rodym, který následoval pár dní po tomto "tupém" incidentu, se v mojí hlavě hnula myšlenka, že toto "leakování" a neustálé házení klacků pod nohy lidem, se kterými jsem měl možnost tvořit, je dost hloupé a akorát se ve vašich očích propadám níž a níž. V reakci na to jsem stáhnul všechny soubory, které jsem na githubu měl. Čímž bohužel nezabráním dalšímu šíření skrze hráče, kteří si to stihli stáhnout, ale zkousím alespoň minimalizovat už tak rozsáhlé škody.

PS: Děkuji i za tu šanci, že vůbec zvažuješ pro.

Re: Žádost o unban TheDarkLord173 (risa11, KrtkuvDort, MrKrabs)

#16
Ahoj,
Myslím si že ríša je zajímavý člověk, občas nevíte čeho všeho je schopnej, ale stejně si zastávám názoru že má v srdíčku stále kus dobra a naději se napravit ze svých hříchů minulosti, já měl vždycky s darklordem dobrej vztah (většinu časů), je fakt, že se někdy choval jak totální negramotný dítě a furt mi přijde že to takový nevyspělý dítě někdy je ale jak jsem psal dříve, zastávám názor toho že si další šanci zaslouží, ne-li poslední a ať má poslední šanci ukázat to, ne kvůli čemu ho většina lidí nesnáší, ale to proč byl takovým pracovitým členem AT a někdy i bezproblémovým hráčem.

Re: Žádost o unban TheDarkLord173 (risa11, KrtkuvDort, MrKrabs)

#17
Měli jsme spolu vždycky zvláštní a možná i lehce vyhrocený vztah, což dávám za vinu mému chování ve Fallacy, kde jsem vám docela bodnul kudlu do zad.
Pokračovalo to tím, že jsem dostával z mého pohledu neopodstatněné kontroly a když k tomu přičteme další kauzy tak jsem na tebe neměl zrovna nejlepší názor, ale dokážu ocenit, že jsi člověk, který si dokáže v pohodě sednou a vyříkat si věci v klidu a míru.
Po tomhle rozhovoru jsem dokázal pochopit tvůj úhel pohledu a začal jsem tě spíš cenit za tvojí odvedenou práci než vinit za kauzy, které byli možná až zbytečně tahané na povrch a zveličovány.
Poslední větší kauzu, kde jsi leaknul ty soubory jsi taky dokázal opodstatnit, sice jsem úplně neuznával tvoje způsoby, ale každý máme nějaké ego a každý se cítí v právu když si myslí, že je mu ukřivděno.
Mimo to je tohle asi nejlépe sepsaná žádost o UB.

No za svojí odvedenou práci si myslím, že by si mohl dostat ještě jednu šanci.

PRO