Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Žádost o unban TheDarkLord173 (risa11, KrtkuvDort, MrKrabs)

#1
Rád bych uvedl několik vět na začátek, než se pustíme do toho, co je tím důvodem, proč tohle vůbec někdo čte.

"Po několika divokých měsících jsem si uvědomil, že mi vlastně Epes chybí, že mi chybí pevnosti, aktivity a chození WB s komunitou, kterou jsem byl dlouhé a skvělé roky součástí a že to byla jízda. Nakonec mi došlo, že nechci celý svůj příběh zakončit větou "A tak jsem dostal ban.", jelikož bych si asi nedokázal odpustit, že jsem celý ten vztah se serverem zahodil kvůli mojí blbosti, pocitu nespravedlnosti a ublížení. A tak jsme zde u mojí žádosti o unban."

1) Za co jsi ban dostal?
Leak citlivych souboru (obcházení banu, multiaccounting, urážky)
2) Popis situace
Napjatá situace mezi mnou, hráči a některými členy AT byla ve větru cítit už nějakou dobu až to nakonec vyústilo v to, že jsem byl z týmu vyhozen. Cítil jsem se hrozně ublížený, že si dovolili vyhodili jednoho z nejpracovitějších lidí (nebo alespoň to o mně do určité chvíle tvrdili), který kdy v řadách jejich týmu kdy byl. Nicméně jsem si za tuhle prekérní situaci, do jisté míry, mohl sám, svým toxickým chováním k některým z nich (specificky málo snaživému nižšímu ATeamu a hráčům pohrdajících mojí prací pro ně samotné). Několik hodin poté, co mi bylo oznámeno mé vyhození jsem poslal ven svoji práci, kterou jsem pro server udělal + něco málo práce ostatních, načež jsem asi po týdnu dostal ban. Po mém banu jsem si zprvu myslel, že na ten server prostě přestanu myslet a posunu se v životě dál, což se do jisté míry i stalo, ale mé myšlenky občas zabřednou do nostalgie a vzpomínání, jak byl svět krásný, když jsem jenom seděl doma a hrál Epes. No a nakonec, když taková chvíle náhodou nastala, šel jsem na server hrát za nový účet, ale bez frakce, kamarádů a kohokoliv s kým by mohl člověk hrát to nebylo ono. Tak jsem nakonec udělal to, co jsem měl schované jako "eso v rukávu" a to, že jsem šel obcházet za shawueho účet, kde jsem si vzal itemy ze své staré AT resky, itemy, které se už neměly dostat do mých rukou. A jaký pro to celé byl vlastně důvod? Asi jsem se cítil, a do určité míry stále cítím ublíženě, že jsem možná měl bojovat více za svou "svobodu" a těžce vydřenou pozici v AT.
3) Datum a čas banu
November 13, 2022, 22:57 (http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=5138)
4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Asi přibližně 5 let dozadu bych doufal, že důvod proto abych unban dostal bude, že jsem nahlásil a pomohl opravit desítky malých, středních a velkých bugů, nahlásil porušování pravidel kdykoliv a u kohokoliv a celkově pomáhal, jak jsem jsem mohl z role hráče k tomu, aby se server stal lepším a více férovým. Což je poněkud úsměvné, jelikož o několik let později sám usiluji o to, aby mi bylo do jisté míry odpuštěno a prosím lidi, kterými jsem před několika měsíci ještě hluboce pohrdal, aby mi dali druhou šanci. Nicméně tohle není ten důvod, proč bych měl vůbec tu druhou šanci dostat. V tuto chvíli, přibližně po několika tisících odehraných hodinách a pomalu šesti letech zábavy, by tím největším důvodem měla být asi zásluha na hromadě skriptů do Aurenu, velké spousty práce za Asylkem, oprava a úprava rozbitých bossů, práce na dalších dosud (a asi i napořád) nevydaných projektech a celkově tím, co jsem v AT, za tu bohužel krátkou dobu, zvládnul dosáhnout. Mohl bych tu psát řádků a řádků o tom, co jsem vlastně udělal ale zkuste se i vy, Admin teame a hráči, zamyslet nad tím, jestli to dobro, co jsem pro server já dělal, čeho jsem se snažil s tím, co jsem měl k dispozici, dosáhnout, náhodou nepřevyšuje to všechno to zlé, co jsem za poslední rok provedl. Tohle si myslím, že by měl být esenciální a asi i jediný důvod, proč bych mohl ve vašich hlavách vyvolat myšlenku, že bych na banlist nemusel patřit už napořád.

Lituji toho, co jsem prováděl za hlouposti? Ano. Lituji toho, že jsem byl k lidem v některých případech příliš kritický a nedokázal zohlednit i jejich úhel pohledu? Asi ano. Omluvil bych se Josefovi za ty hnusy, co jsem psal? Jo, sorry Josefe. Omluvil bych se členům AT, které jsem na mé cestě vzdálenými končinami, urazil? Jo, promiň Radku, promiň Minere, promiň Cole. Když se zpětně dívám na to, jak jsem se v některých chvílích a momentech choval, tak je mi z mé vlastní persony na internetu špatně. Na druhou stranu věci si říkám, že jsem chtěl pro server jen to nejlepší (hodiny a hodiny ztracené opravováním zbytečných bugů a pomáhání hráčům), snažil jsem se pomoct vždy a jak jen to šlo. Obětoval jsem skoro veškerý svůj volný čas tomu, aby se hráči na serveru měli lépe a co jsem vlasně dostal na oplátku? Pár hezkých zpráv, pár pochval, stovky urážek a nařčení z toho, že využívám podpůrné programy. Což nakonec přerostlo až v to, že mi celá ta toxicita vlezla do hlavy. Až jsem se cítil v AT sám, nicméně jsem tam sám tak úplně nebyl. A nakonec celý tenhle příběh dopadl tak, že hůř už to skončit nemohlo a to pro obě dvě zmíněné strany, já skončil v banu dělající na serveru bordel za další účty, posílající ven soubory a server bez updatů a týmem morálně zničeným tím, co jsem dělal (sorry borci). Nevyhráli jsme nikdo.

S pozdravem (dnes už pouze hráč) TheDarkLord173.

PS: Ještě bych se chtěl takhle pod čarou omluvit jmenovitě Epesovi, Klimovi a Rodymu ale i celkově všem ostatním, které jsem na své dlouhé cestě serverem a i jejich týmem, zklamal.

Re: Žádost o unban TheDarkLord173 (risa11, KrtkuvDort, MrKrabs)

#2
Po prvý krát za tú dobu, čo na tomto serveri hrám je toto asi prvá žiadosť, ku ktorej sa vyjadrím. Richard je človek, ktorý k tomu serveru patrí. Dosť často sa správal ako niekto, kto je na úrovni žiaka prvého stupňa základnej školy (možno aj tí sú na tom lepšie), čo mu bolo aj osudným a dostal za to trest. Ale na druhej strane sa snažil pomáhať serveru. Ak sa niekedy znovu aktívne vrátim k hraniu na Epese, tak si to nedokážem predstaviť bez Richarda a jeho plaču u gina pri topovaní.

Keď ste dali šancu iným tak prečo nie aj jemu ? Pri najhoršom ak sa bude zasa správať ako primitív tak ban to zasa vyrieši. :roll:

PRO

Re: Žádost o unban TheDarkLord173 (risa11, KrtkuvDort, MrKrabs)

#3
Tmavý Lord neudělal nic špatného, jenom leaknul pár svých řádků textu. :geek: :!:

Unban všem, případně přísnější tresty pro ty, co dostali milost.




Rád bych uvedl několik vět na začátek, než se pustíme do toho, co je tím důvodem, proč tohle vůbec někdo čte.









-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Děkuji za sdílení vašeho příběhu a omluvy. Je důležité si uvědomit, že každý z nás dělá chyby a máme možnost se z nich poučit a růst. Vaše sebereflexe a upřímnost jsou obdivuhodné. Doufám, že tato situace vám poskytne příležitost k dalšímu osobnímu rozvoji a že budete mít možnost znovu se zapojit do komunity, kterou máte rádi. Pamatujte, že konečné rozhodnutí o unbanu je na správcích serveru. Držím vám palce!

Re: Žádost o unban TheDarkLord173 (risa11, KrtkuvDort, MrKrabs)

#4
Podle mě by si unban zasloužil, sice leaknul citlivé info, ale pořád už to je skoro rok od banu, já sám přiznávám že epes nedokážu opustit více než na měsíc, výdy se sem vrátím protože mám rád tuhle komunitu a ona sama má takovy dobrý vibe. Za mě ano

Re: Žádost o unban TheDarkLord173 (risa11, KrtkuvDort, MrKrabs)

#5
Celkem mi to vyzní jen jako jedna velká pohádka s pochmurným dějem. Dle mého tenhle trest je snad jeden z nejhorších co pomalu může být a neměl by ho AT tolerovat, jelikož nikdo nikdy neví, kdy mu zas přepne v hlavě. K samotné žádosti není úplně špatná, ale některé výrazy a různé doplňky jsou přes čáru a únavné číst.
Za mě bys neměl na serveru vůbec účinkovat ani jak hráč, tak ani už jako helper.
Poprosím jen aby mentální jedinci mi tu netvrdili, že tu někomu kritizuji žádost i když sám mám ban, nejsem na to zvědavý.

Vidím to, že tahle pohádka s pochmurným dějem by měla tak i skončit.

PROTI

Re: Žádost o unban TheDarkLord173 (risa11, KrtkuvDort, MrKrabs)

#6
Nejprve bych rád poděkoval všem, kteří našli, případně najdou několik minut svého času a přečetli mou žádost, popřípadě zde sepsali i několik vět na mou podporu, snad se brzy uvidíme.


Nicméně mi přijde správné odpovídat hlavně na ty "negativní" komentáře a tudíž jsme tady:
ErmesPospor píše:
18 říj 2023 22:20
Dle mého tenhle trest je snad jeden z nejhorších co pomalu může být a neměl by ho AT tolerovat, jelikož nikdo nikdy neví, kdy mu zas přepne v hlavě. K samotné žádosti není úplně špatná, ale některé výrazy a různé doplňky jsou přes čáru a únavné číst.
Ano, je to ta nejhorší věc, co může člověk udělat, v tom ti rozparovat nebudu. Na druhou stranu, by bylo dosti smutné soudit žádosti o unban jen dle trestu a na všechny ostatní "pozitivní" věci zapomenout, nemyslíš? A co se délky a kvality mé žádosti týče, dalo se to určitě shrnout v pěti větách, jak je zde na fóru poslední dobou zvykem, ale když už si s tím dávám tu práci, tak to chci udělat alespoň pořádně a na nějaké úrovni. Tudíž si nemyslím, že bych u délky své žádosti nebo volby slov nějak zásadně pochybil.

Akorát je mi, u tvého příspěvku, líto jedné věci a to té, že ty si svoji druhou a dokonce i třetí šanci dostal, ještě si se u toho obohatil, zatímco ostatním lidem šance dávat nechceš. Nevěříš nebo nechceš věřit, že se kamkoliv posunuli nebo si přinejmenším uvědomili a dokázali uznat svou chybu. Nicméně i přestože se naše úhly pohledu na tuhle situaci zásadně liší, díky za příspěvek.

Re: Žádost o unban TheDarkLord173 (risa11, KrtkuvDort, MrKrabs)

#7
ErmesPospor píše:
18 říj 2023 22:20
Celkem mi to vyzní jen jako jedna velká pohádka s pochmurným dějem. Dle mého tenhle trest je snad jeden z nejhorších co pomalu může být a neměl by ho AT tolerovat, jelikož nikdo nikdy neví, kdy mu zas přepne v hlavě. K samotné žádosti není úplně špatná, ale některé výrazy a různé doplňky jsou přes čáru a únavné číst.
Za mě bys neměl na serveru vůbec účinkovat ani jak hráč, tak ani už jako helper.
Poprosím jen aby mentální jedinci mi tu netvrdili, že tu někomu kritizuji žádost i když sám mám ban, nejsem na to zvědavý.

Vidím to, že tahle pohádka s pochmurným dějem by měla tak i skončit.

PROTI
A čo s tým keď mu prepne v hlave keď nemá žiadne práva na serveri a bude normálny hráč? :DD

Re: Žádost o unban TheDarkLord173 (risa11, KrtkuvDort, MrKrabs)

#8
ErmesPospor píše: Celkem mi to vyzní jen jako jedna velká pohádka s pochmurným dějem. Dle mého tenhle trest je snad jeden z nejhorších co pomalu může být a neměl by ho AT tolerovat, jelikož nikdo nikdy neví, kdy mu zas přepne v hlavě. K samotné žádosti není úplně špatná, ale některé výrazy a různé doplňky jsou přes čáru a únavné číst.
Za mě bys neměl na serveru vůbec účinkovat ani jak hráč, tak ani už jako helper.
Poprosím jen aby mentální jedinci mi tu netvrdili, že tu někomu kritizuji žádost i když sám mám ban, nejsem na to zvědavý.

Vidím to, že tahle pohádka s pochmurným dějem by měla tak i skončit.

PROTI
Ozývám se jakožto mentální jedinec na kterýho nejsi zvědavý.
Pokud už od pohledu nebude tvoje žádost dosahovat takovéhle kvality, rovnou ti dám proti a ani se nebudu namáhat s tím abych to četl.

Je to ukázková žádost o UB ale nebudu se k ní zatím vyjadřovat. Nechám si to projít hlavou.

Re: Žádost o unban TheDarkLord173 (risa11, KrtkuvDort, MrKrabs)

#9
TheDarkLord173 píše:
19 říj 2023 00:09
Nejprve bych rád poděkoval všem, kteří našli, případně najdou několik minut svého času a přečetli mou žádost, popřípadě zde sepsali i několik vět na mou podporu, snad se brzy uvidíme.


Nicméně mi přijde správné odpovídat hlavně na ty "negativní" komentáře a tudíž jsme tady:
ErmesPospor píše:
18 říj 2023 22:20
Dle mého tenhle trest je snad jeden z nejhorších co pomalu může být a neměl by ho AT tolerovat, jelikož nikdo nikdy neví, kdy mu zas přepne v hlavě. K samotné žádosti není úplně špatná, ale některé výrazy a různé doplňky jsou přes čáru a únavné číst.
Ano, je to ta nejhorší věc, co může člověk udělat, v tom ti rozparovat nebudu. Na druhou stranu, by bylo dosti smutné soudit žádosti o unban jen dle trestu a na všechny ostatní "pozitivní" věci zapomenout, nemyslíš? A co se délky a kvality mé žádosti týče, dalo se to určitě shrnout v pěti větách, jak je zde na fóru poslední dobou zvykem, ale když už si s tím dávám tu práci, tak to chci udělat alespoň pořádně a na nějaké úrovni. Tudíž si nemyslím, že bych u délky své žádosti nebo volby slov nějak zásadně pochybil.

Akorát je mi, u tvého příspěvku, líto jedné věci a to té, že ty si svoji druhou a dokonce i třetí šanci dostal, ještě si se u toho obohatil, zatímco ostatním lidem šance dávat nechceš. Nevěříš nebo nechceš věřit, že se kamkoliv posunuli nebo si přinejmenším uvědomili a dokázali uznat svou chybu. Nicméně i přestože se naše úhly pohledu na tuhle situaci zásadně liší, díky za příspěvek.
Já jsem si taktéž uznal svoji chybu, už několikrát, jak za ty irl trady v minulosti, tak i za MACC. Argument toho, že ses změnil ani ne za celý rok mi přijde jako směšný argument, neznám člověka, který by se opravdu změnil nebo jak ty říkáš posunuli za tak krátkou dobu (včetně mě). Dle mého by sis měl počkat ještě jeden rok aspoň, pak bych zvážil PRO.
CzechMinerCZ píše:
ErmesPospor píše: Celkem mi to vyzní jen jako jedna velká pohádka s pochmurným dějem. Dle mého tenhle trest je snad jeden z nejhorších co pomalu může být a neměl by ho AT tolerovat, jelikož nikdo nikdy neví, kdy mu zas přepne v hlavě. K samotné žádosti není úplně špatná, ale některé výrazy a různé doplňky jsou přes čáru a únavné číst.
Za mě bys neměl na serveru vůbec účinkovat ani jak hráč, tak ani už jako helper.
Poprosím jen aby mentální jedinci mi tu netvrdili, že tu někomu kritizuji žádost i když sám mám ban, nejsem na to zvědavý.

Vidím to, že tahle pohádka s pochmurným dějem by měla tak i skončit.

PROTI
Ozývám se jakožto mentální jedinec na kterýho nejsi zvědavý.
Pokud už od pohledu nebude tvoje žádost dosahovat takovéhle kvality, rovnou ti dám proti a ani se nebudu namáhat s tím abych to četl.

Je to ukázková žádost o UB ale nebudu se k ní zatím vyjadřovat. Nechám si to projít hlavou.
Tvoje proti mi je upřímně naprosto fuk, žádost napíšu, jak já uznám za vhodné, aby dala jasné informace bez nějakých pohádek kolem toho. Cením si tě jen z hlediska jako pomocníka na epesu, který tvoří tvorbu atd. Jinak jsi pro mě naprosto bezvýznamný člověk, který je pro mě toxický a charakterově mimo mé preference.
cron