Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Pospor/UB

#1
Ahoj, rád bych si po 2 měsících zažádal o unban.

1) Za co jsi ban dostal?
Multiaccounting, využívání herního bugu
2) Popis situace
Jako chudší hráč epesu, jsem zjistil o využívání bugu přes mazlíčkovské úkoly. Zakládal jsem nové účty za účelem zisku. Poté mě nejmenovaný hráč nahlásil a následoval trest.
3) Datum a čas banu ( najdeš v rejsříku zde )
http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=5554

4) Druh banu: Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.

Momentálně pracuji na pozici administrátora na jednom nejmenovaným českým herním portálu pro CSKO 1.6 nebo CS2, takže průběžně jsem pochytil zkušenosti, jak by měli správně vypadat žádosti o unban, tak jsem se rozhodl využít situace a zkusit štěstí zde.
Popravdě už víme co se stalo, lituji toho co jsem provedl a poučil jsem se. Nechci si tu přidávat nějakou kladnou referenci, ale sám _col_ viděl potom, že mě to mrzí a slíbil jsem, že se opět jednou zas sejdem. Tak Vás žádám o udělení unbanu s poslední šancí.
Tímto se chci znovu omluvit colovi + dalším adminům, za promržení jejich času se mnou na serveru.

S pozdravem Pospor.

Re: Pospor/UB

#2
Absolutně netuším, ze kterého konce bych měl vzít tady tento dost troufalý "pokus" o žádost. V Borisově případě to bývá vtip dobrý, ve tvém však nikoliv. Nemluvě o tom, že tenhle případ není tvůj první prohřešek a ani první zabanovaný účet. Kolik jich bylo celkem? 3/4?

ErmesPospor píše: Momentálně pracuji na pozici administrátora na jednom nejmenovaným českým herním portálu pro CSKO 1.6 nebo CS2, takže průběžně jsem pochytil zkušenosti, jak by měli správně vypadat žádosti o unban, tak jsem se rozhodl využít situace a zkusit štěstí zde.
WOW! Příště se zkus inspirovat možná někde jinde. A co všechno je vlastně špatně? Žádost splácaná za 5 minut se vším všudy. Zpětná kontrola nulová. Zkus si třeba s takovým štěstím vsadit, možná pak pochopíš, že některé věci jsou o štěstí a jiné nikoliv.

S pozdravem Ríša11 :*

PS: Na Vánoce bych doporučil zakoupit pravidla českého pravopisu nebo možná dokonce i zopakovat základní školu.

Re: Pospor/UB

#4
TheDarkLord173 píše:
20 pro 2023 16:04
Absolutně netuším, ze kterého konce bych měl vzít tady tento dost troufalý "pokus" o žádost. V Borisově případě to bývá vtip dobrý, ve tvém však nikoliv. Nemluvě o tom, že tenhle případ není tvůj první prohřešek a ani první zabanovaný účet. Kolik jich bylo celkem? 3/4?

ErmesPospor píše: Momentálně pracuji na pozici administrátora na jednom nejmenovaným českým herním portálu pro CSKO 1.6 nebo CS2, takže průběžně jsem pochytil zkušenosti, jak by měli správně vypadat žádosti o unban, tak jsem se rozhodl využít situace a zkusit štěstí zde.
WOW! Příště se zkus inspirovat možná někde jinde. A co všechno je vlastně špatně? Žádost splácaná za 5 minut se vším všudy. Zpětná kontrola nulová. Zkus si třeba s takovým štěstím vsadit, možná pak pochopíš, že některé věci jsou o štěstí a jiné nikoliv.

S pozdravem Ríša11 :*

PS: Na Vánoce bych doporučil zakoupit pravidla českého pravopisu nebo možná dokonce i zopakovat základní školu.
To by mě zajímalo ty srando, kde jsem pochybil?
To že nepíšu pravopisně "český" "nejmenovaným", tak kvůli tomu mě chceš posílat zpátky na základku? Chápu asi lezeš češtináři pod sukni ať tě naučí vše ohledně mluvnice. Co jsem se tak díval, tak text jiné vady neměl.
Psal jsem to na mobilu v 0:00, tak trochu měj pochopení.
Laskavě tu nedělej chytrého a radši se soustřeď na svoje priority.
cron