Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]skung4 - žádost o unban - Amnestie

#1
1) Za co jsi ban dostal? za x-ray hack - hack client
\n
\n2) Popis situace - jednoho dne jsem kopal v miningu diamanty pomocí x-ray jsem je hledal a těžil , ale netušil jsem , že mě sleduje 1 admin a 1 tester
\n(ChrisC07 a Krtko) a po chvíli jsem se ocitl v jailu , kde sem čekal cca chvíli dokud nepřišel Chris a pak jsem dostal ban za x ray hack
\n
\n3) Datum a čas banu - 19th February 2017 04:32:30 PM
\n
\n4) Druh banu: Permaban
\n
\n5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
\nČaute hráči a členové A teamu začnu tím , že bych se vám všem omluvil za své chování fakt mě to moc mrzí jak jsem se choval , ale každopádně
\njsem se už poučil , že se tak nemám chovat a že nemám taky hackovat , doufám , že mi to odpustíte , na severu hraju už od roku 2015 za skung4
\na slibuji vám , že se už nikdy na tomto severu ničeho podobného nedopustím a že se budu chovat slušně , Chrisi tobě se chci omluvit za to , že jsem
\nti lhal , že nemám hacky , přitom jsem je měl , vím neměl jsem hackovat , měl jsem radši hrát poctivě jako většina hráčů , ale čas se zpět vrátit nedá ,
\npokud bych dostal možnost a mohl se vrátit zpět do hry tak vám mohu slíbit , že se to už nikdy nebude opakovat , slibuji , že už žádné problémy se
\nmnou už nikdy nebudou a že nikdy také neporišim pravidla , opravdu prosím touto zádostí o slitování a chci vám slíbit , že už také nikdy nepoužiju
\nx-ray hack , epes hraju několik let cca už od roku 2013 a taky kolik sem toho všeho na epesu získal a dosáhl to mi za ty hacky nestálo a mrzí mě , že jsem
\nsi to vše kvůlu hackům zkazil , hráči a členové A teamu slibuji vám , že pokud bych dostal unban , že začnu hrát poctivě a že už nikdy hack client ani
\nx ray ani žádný jiný hack nepoužiju , že nebudu nikomu nadávat , nebudu bugovat , nebudu vulgární na nikoho a nebudu si dělat víc účtů , než je povoleno ,
\nbude to skoro rok co mám za skung4 ban já vím , není to hodně ani málo , ale i tak budu doufat , že mi do třetice všeho dobrého odpustíte a že se budu moc
\nvrátit zpět na epes mezi vás a pokračovat dál v questech , dungeonech , ale už jen poctivě bez hacků , x ray , snad spolu budem všichni v pohodě vycházet a
\nnebudem si už nikdy nadávat ani se navzájem nějak ponižovat , také doufám , že už nikdo z vás co hrajete epes neuděláte stejnou chybu jako já a nebudete
\npoužívat hacky ani x ray , vemte si z toho všichni co jste používali nebo používáte hacky (x ray atd.) , že je přeci lepší hrát poctivě , já si z toho vzal
\ntaky ponaučení a už nikdy opravdu nikdy nepoužiju hacky a budu raději hrát poctivě.
\nPS : omlouvám se všem hráčům a členům A teamu , kterým jsem vulgárně nadával , urážel , ponižoval nebo lhal , snad spolu budem vycházet v dobrém a
\nuž nikdy nebudu používat žádný hack.
\n
\n
\n
\n S pozdravem skung4
Naposledy upravil(a) skung4 dne 27 lis 2017 21:32, celkem upraveno 1 x.

Re: skung4 - žádost o unban

#2
na severu hraju už od roku 2015 za skung4
\n\n
epes hraju několik let cca už od roku 2013
\n\nVíce účtů? Viděl jsem ban za multiacc, povíš mi k tomu něco více?
cron