Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]sad_chicken- Žádost o unban

#1
1) Za co jsem dostal ban : Dostal jsem ban za hack client.
\n
\n2) Popis situace : Lítal jsem s fly hackem ve světě mining a pak už jsem jen viděl byl jsi zabanován za hack client. Mimochodem byl jsem zabanován Moderátorem TangyMonk13.
\n
\n3)Datum a čas banu : 10.11. 07:38:20 PM
\n
\n4) Druh banu : Perma ban
\n
\n5)Proč si zasloužím unban?? : Takže abych začal asi tak od začátku, hack client jsem si nainstaloval myslím 4 dny předtím než jsem dostal ban. Lítal jsem po světě ,,Mining'' když v tom se na mě teleportoval Moderátor ,,TangyMonk13'', nevěděl jsem o něm, pak už jsem jen viděl ,,Byl jsi zabanován za Hack Client''.
\nNo, ale chtěl bych dostat novou šanci hrát na vašem serveru, protože je super a od teď bych jen pomáhal tomuto serveru. :) Ale protože hack client rozhodně není fair play tak bych se nedivil kdyby jste mi unban nedali. Ale rád bych si chtěl zahrát na vašem novém serveru Epes III, proto žádám o tento unban. Byl bych moc rád kdybych dostal unban, protože je to vážně super server, nevím co mě to napadlo, nainstalovat si hack client teď je mi to strašně líto a už se mi stýská po Epesu.
\nJinak měl jsem jen jednou 1 trest a to za bugování, dostal jsem ,,Jail'' na 3 dny jinak jsem nikdy žádný trest nedostal až teď jsem dostal ban... a ani jsem nikdy nebyl varován atd... Vím že na novém Epesu bude nová verze Minecraftu a bude tam i dobrý Anti-Hack, ale i kdyby tam žádný Anti-Hack nebyl, tak už bych hacky nikdy nepoužil. Byla to ta nejhorší věc co jsem kdy mohl na Epes přitáhnout. Začal jsem hrát na Epesu, protože je tam super komunita a hlavně mě strašně baví RPG, bohužel pak jsem si myslím 6.11. nainstaloval hacky a důvod, protože se mi nechtělo například tak dlouho čekat nebo abych byl nějak ve výhodě, ale když jsem dostal ban, tak jsem si všiml že jsem udělal takovou největší blbost co jsem kdy mohl udělat. Ale jak už jsem říkal chtěl bych být od teď jen nápomocen Epesu protože je to ten nejlepší server na kterém jsem kdy hrál. A myslím si, že dát mi ban bylo to nejrozumnější co A-team mohl udělat, protože hackovat se nemá... Nevím co už bych k tomu řekl, ale fakt moc rád bych si na tomto serveru znovu zahrál. Ale chci ještě dodat, že jestli bych vážně dostal unban už bych nikdy ten strašlivý hack client nepoužil. Vím že to asi není moc přesvědčivý, ale co se dá dělat, než doufat... A přeju serveru Epesu velký ůspěch ale, o to nejde sice melu furt do kolečka, ale vážně je to super server tak bych si tam vážně moc rád zahrál už dříve jsem tam hrál asi před třemi roky a od té doby se tam mnoho věcí změnilo a vážně bych si na Epesu III rád zahrál, na Epesu II ten jsem si sám pokazil, moje chyba, jsem moc rád že jste udělali tuto ,,Částečnou Amnestii'' jinak bych byl v koncích. Tato Částečná Amnestie, když budu mluvit za všechny, byla super vámoční dárek pro všechny hráče co byli zabanováni. No, a to už jsem ze sebe vymáčkl asi všechno co jsem v sobě měl.
\n
\nVím že toto v žádosti o unban být nemá, ale muj nick na Epesu je přímo ,,sad_chicken'' a mám tu přesně 565 slov.

Re: sad_chicken- Žádost o unban

#9
Pamatuji si, když ses mě ptal, co obnáší být helperem, a jak dokázat, že se na něj hodíš. Snahu jsi měl, bohužel ten hack client. Každopádně tys byl v pořádku a ban jsi přijmul. Za mě ano.
cron