Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][ CervenyPanda ] Žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
\nBan jsem dostal za haxk klient od Krtko_SVK, konkrétně za používání módu x-ray.
\n2) Popis situace
\nMód jsem začal používat během Velikonoc ke splnění hornického questu. Cílem bylo donést velké množství Krvavých diamantů a smaragdů. Úkol byl obtížný, ale nebyl nesplnitelný. Po několika minutách, kdy jsem nevytěžil ani jeden z drahých kamenů, jsem se schýlil k použití módu x-ray, programu, který hráči dovolí vidět vzácné rudy, a tak mu výrazně pomůže s těžbou. Plánoval jsem hack client využít pouze k dokončení úkolu. Postupně se však ukázalo, že jeho využívání může posloužit k lehkému přísunu peněz pro hráče, které nějak výrazně nezajímá PvP nebo PvE. I přes původní přísahu jsem x-ray používal dál. Bohužel můj čas vypršel 14.4.2017 v pozdních večerních hodinách, kdy si mého zajímavého stylu kopání všiml Krktko_SVK. Dostal jsem permanentní zákaz na server. O tři dny později jsem dostal za stejně hloupou věc i ban na druhém účtu LordKjuba.
\n3) Datum a čas banu
\nBan jsem dostal 14.4.2017 ve 21:40:37.
\n4)Druh banu
\nPermaban
\n5)Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
\nV tomto případě důvod není jeden. První a nejdůležitější důvod je, že na tomto serveru jsem zažil něco, co v žádné jiné hře. Nejenže server má výbornou dějovou linii a skvělou komunitu a hlavně admin team, který dělá vše pro to, abychom se cítili na serveru nejlépe, včetně toho, že ho upravuje a dává si s ním práci, ale sama o sobě atmosféra hraní je něco extra. Někdy se mi zdá, že tento server je lepší než nějaké známé hry, jako třeba League of Legends nebo Counter Strike, protože na tomto serveru na mě nikdo nenadává, nikdo neřve atd.. Navíc, zde je stále co dělat a nikdy není nuda. Minimálně jsem to sám ještě nezažil, že by byla. Pokud mne omrzí dějová linka tak jdu s kamarádem stavět a pokud mne omrzí i stavění můžu se dát na nějakou jinou dějovou linku. Dále se hrozně těším na Epes 3. Projekt sám o sobě zní úžasně, ale mrzelo by mne, kdybych tam nemohl hrát. Na otázku zda bych používal haxk klient znovu odpovím také příslovím – každý člověk dělá chyby, ale jen hlupák u nich zůstává. Ne nebudu to používat a radši si serever vychutnám takový jaký je od základu. Samotného mne mrzí to, že jsem používal haxk klient, protože když si vezmu, že někdo si se serverem dává takovou práci a apk se tam najdou lidi jako (bohužel) já tak je to k breku. Určitě bych na novém serveru zkusil začít i kariéru youtubera, protože chci pozdvihnout server a myslím si, že když začnu natáčet lets´playe tak, aby všichni viděli že i poctivě se dá hrát, možná to sníží počet hackerů na serveru.
\nNa severu jsem hrál nepřetržitě asi dva roky do mého dvojnásobného zákazu vstupu na server. Před tím jsem nebyl problémovým hráčem využívající chyby ve hře nebo porušující pravidla.
\nZávěr:
\nUnban si podle mého názoru zasloužím hlavně z důvodu poučení a přestání používání klientů, které by měly vliv na průběh hry, dále protže si myslím, že každý má mít šanci na nový začátek a každý se může změnit. Plně si uvědomuji to, že jsem porušil pravidla a taktéž jsem je znal. Nesu tedy plnou zodpovědnost a osobně si myslím, že jsem se poučil z chyb.