Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][Kveta] - Žádost o unban [Amnestie]

#1
1) Za co jsi ban dostala: Hack Client
\n2) Popis situace: Na servru jsem hrála necelé dva roky až jsem se dostala k úkolu, který byl velmi obtížný. Ve zkratce se jednalo o to že jsem přišla k pro mě obtížné skákačce, která mi prostě nešla překonat ani po půl hodinovém snažení a proto jsem se rozhodla, i když si nyní uvědomuji že to bylo špatné rozhodnutí cestou cheatra. Dalšího dne jsem si stáhla podpůrný program, mám tušení že se jednalo o fly hack a x-ray ale to již si zcela přesně nepamatuji. Po splnění daného úkolu jsem ovšem pokračovala dál v používání daného programu, neboť mi velmi ulehčoval hraní a tak nějak se mi to zalíbilo. Po necelém týdnu byl můj účet zabanován. Mimochodem obdivuji váš Anti-Cheat, který sice nefunguje na 100% ale zato admin team, který vás neustále pozoruje je zatím co jsem hrála na mnoha servrech jeden z nejlepšíhc, palec nahoru, doufám že něco podobného bude také na Epesu 3. Velmi se těším. No zpět k tématu. Ze svého banu jsem se ale poučila a žádný takový program již nemám nainstalovaný. Uvědomila jsem si jak moc je tenhle způsob nespravedlivý vůči ostatním hráčům a kdyby existoval způsob jak daný krov vrátit, jistě bych neváhala a vydala se správnou cestou.
\n3) Datum a čas banu: 12th March 2017 01:00:26 PM rejstřík
\n4) Druh banu: Permaban
\n5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban: Jak již je výše uvedeno ze svého banu jsem se ponaučila a pochopila jsem že takové programy se nevyplatí během jednoho úkolu, během několik dnů hráč přijde takřka o celé své snažení a je jedno jestli měl na servru nahranou hodinu, dvě nebo i celé dny, týdny, roky... Nehledě na to že hraní s programy ulehčující hru ztrácí hra své kouzlo, což můžu potvrdit z vlastní zkušenosti. Poté co takovou věc ve svém počítači máte soustředíte se buď na to aby vás nikdo neodhalil nebo dostanete do 24 hodin ban, což kompletně zničí požitek z hraní. Pokud si tento text čte někdo, kdo zvažuje nebo má v jakékoliv hře heky, tak dejte na mou radu a kašlete na to zkrátka se to nevyplatí. Škoda, že já jsem takovou radu nedostala a proto ji chci alespoň touhle cestou předat, i kdybych břescědčila jen jedíného hráče byl by to pro mě úspěch. Domývám se, že od 12. Března 2017 již uběhlo dle mého skromného názoru mnoho času, respektive přes 8 měsíců. Ani přes obdržený permaban jsem tento projekt nepřestala sledovat a po dobu banu jsem si pravidelně pročítala novinky na webových stránkách. Jsem přesvědčena, že každý by měl mít nárok na druhou šanci a amnestie se stala příležitostí, jak tuto druhou možnost získat. Já jsem svou část úlohy splnila teď je čas na tobě!
\n
\nPS: (pro náročné) Nejspíše se najdou mezi adminy "rýpalové" kteří budou namítat že text nemá 500 slov ale protahování této slohové práce je dle mého zbytečné a tak dopním 500 slov smajlíky. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D