Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]Atomez Žádost o unban

#1
Dobrý den, zde podávám žádost o unban.
\n1) Jméno na kterém jsem dostal ban : Atomez
\n2) Admin od kterého jsem ban dostal : ChrisC07
\n3) Za co jsem dostal ban : Ban jsem dostal za Hack klient
\n4) Popis situace : Asi před 2-3 lety jsem zde byl zabanovan z důvodu hacků. Bylo to asi cca 1 měsíc po vydaní Spectry a já jako malý a blbý hoch jsem si nevážil věcí a chtěl jsem být nejlepší. Pamatuji si že tam byla taková hora z ledu a já se chtěl dostat nahoru ale problém byl v tom že tam byla taková velká skákačka a tu já jsem nezvládl, ani po 30 minutách snahy tam vyskákat se mi to nepodařilo.Takže jsem zapnul jsem flyhack a letěl jsem už jsem skoro byl nahoře jenže jsem viděl jak někdo něco píše do chatu v podobě "Hele, on tady lítá" ale já to ignoroval.Když jsem vyletěl nahoru viděl jsem tam něco jako dračí vajíčka. Později (5min cca) mě zabanoval admin. Samozdřejmě jsem ten ban dostal právem, neříkám že ne.Vzhledem k tomu že tady nechci lhát tak bych se chtěl přiznat že jsem několikrát také použil x-ray. Jiné hacky jsem odmítal používat protože jsem měl strach. Předem se omlouvám za to že to asi nebylo napsané do detailů ale je do dlouhá doba a nemůžu si pamatovat všechno to snad jistě chápete.
\n5) Datum a čas banu : 22nd January 2015 07:46:31 PM
\n6) Druh banu: Permaban
\n7) Proč si myslím, že si zasloužím unban ?
\n Na tomto serveru jsem nahrál docela dost hodin a hodně mě bavil a také nadále i baví, několikrát jsem tam byl na Silvestr a vcelku jsem si to užíval. Jak už jsem zde uvedl byl jsem hloupý a malý klučina co si nevážil věcí a myslím že jsem se dostatečně poučil. V této době už jsem rozumný a vím že to byla blbost a že kdybych dostal unban už by se to neopakovalo. Dále si taky myslím že dva roky je dostatečná doba na to aby se člověk dokázal poučit ze svých chyb a nabral rozum dále jsem si uvědomil že se se to vážně nevyplatí jenom kvůli jedné skákačce riskovat celý svůj účet s věci. Stále si nedokážu vysvětlit proč jsem to udělal a proč jsem byl tak hloupý. Adminů jsem si vždy vážil ale prostě nastala chvíle toho že jsem chtěl být nejlepší. Nevím no, asi jsem si myslel že to můžu ukrýt a budu s hackama hrát dál což byla blbost. Jakmile jsem zajel na vaše stránky a viděl tu možnost získat unban zdarma okamžitě jsem jí využil. Nadále bych se tímto chtěl omluvit celému Epes Ateamu za to že jsem používal zakázané programy na ulehčování her.Budu moc rád když mi aspoň někdo odpoví a nebo se toho ujme. Dopředu děkuji.
\nPS: Omlouvám se za to že kdyby náhodou zde bylo o něco málo slov méně.Ano, kontroloval jsem si to ale už opravdu nevím co bych zde napsal myslím si že jsem napsal vše potřebné.

Re: Atomez Žádost o unban

#5
Jen tak pod čarou, né k tomuto příspěvku.
\n
\nJak někdo může napsat, že tu je lítost? ,_,
\nJste na internetu, boha. Není vůbec těžké nastylovat slohovku tak, aby to vypadalo, jako že toho "Moooc lituje a už nikdy to neudělá", ale jak poznáte, co je na tom pravdy? Well, nijak. Možná by proto nebylo špatné si o tom něco zjistit ( Nemířeno na nikoho konkrétního ), né jen hodnotit podle textu.
\n
\n#Triggered
\n
\n
\nBtw. Jsem pro, protože máš ban celkem dlouho a hacky nejsou zas až tak zlej prohřešek.