Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][michal04] Žádost o unban

#1
1 ) Za co jsi ban dostal ?
\nNadavky na server
\n
\n2 ) Popis situace .
\nV čase keď som dostal ban som ešte používal Warez MC . Neviem či je Warez launcherov viac .
\nOdkaz na môj Warez launcher som sem dal pretože to on je dôvod prečo píšem tieto riadky . Mimochodom ak sa vám zdá, že nehovorím k veci tak to robím preto, že som nad PC sedel cca 20 min . a rozmýšlal ako začať aby som " nehovoril odveci " no napokon som sa rozhodol začať tak ako som pôvodne chcel ... takže k veci. To za čo som dostal ban som neurobil ja . Nevedel som ako by niekto mohol hrať za môj účet na mojej IP bez toho aby niečo môj antivírus ( skenuje odoslane a prijmute data na routery ) zaznamenal . K riešeniu som dospel až po kúpení a hraní pár hodín na Orig . MC - uvidel som medzi nimi 1 rozdiel ( samozrejme je ich viac ale pre tento prípad je len tento 1 podstatny ) . Ak sa na Wareze odhlasite a nevypnete zapnutu hru sipku hore v chate ( čet nie chata ) na poslednom zapnutom ( svete ) / serveri budete moct pouzit najblizsie ( nwm presne ) cca 2 - 3 minuty prip . viac. Ak si hovorite ( admini ) ze ved medzi prihlasenim ked som dostal ban a poslednym su asi 1 - 2 hod. tak nwm ci sa ... ak sa clovek pripoji na server a nezada heslo ( prip. zada zle ) zaznamenava ( za odpoved dakujem ) . Ak nie tak to mohlo prebiehat nejako takto:
\n- Odisiel som od PC a nechal tam brachu ( ZEUSK / DegezNegez / madafak ingame ), svoj MC som nevypol - nevidel som dôvod ( vtedy ) .
\n- Isiel som von .
\n- po cca 2 hod. sa vratim domov vyzenem brachu prec a hadajte co sa nestalo ... ano ty mudrejsi na to uz asi prisli - banned .
\nPýtate sa ako takto veď sám ty ( ja ) si povedal, že medzi posledným prihlásením na server a loggnutím ked si dostal ban boli cca 1 - 2 hodiny. Áno to som povedal ale takisto som povedal:
... tak nwm ci sa ... ak sa clovek pripoji na server a nezada heslo ( prip. zada zle ) zaznamenava ... ak nie tak to mohlo prebiehat nejako takto ...
Chcel som tým povedať, že sa to dalo spraviť tak, že stale zapinal a vypinal svet ...
\n
\n3 ) Datum a čas banu .
\n12. 11. 2016, 18 : 15 : 14
\n
\n4 ) Druh banu .
\nPermaban
\n
\n5 ) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban .
\nAko som uz napisal viď bod 2 ), ja ako ludska bytosť som sa nijako neprevinil. Maximalne tak, že som vtedy nevypol hru ked som isiel von - na to si budem od teraz davat velky pozor. Ale aj napriek tomu by som sa chcel ospravedlniť všetkým poškodeným ( _col_ , o iných neviem ), a adminom. Nikdy so mnou neboli nijake problemy, nikdy som sa nijako inak neprevinil ( aspon nie vedome ). Takze nevidim dôvod preco mat stale ban.
\n
\nS pozdravom M .
\n
\nPS : 500 + words ( 555 )

Re: [michal04] Žádost o unban

#2
Ta žádost mohla být lepší. Ale předchozí prohřešky nemáš a zas o tak vážnou věc nejde,
\n
\ntak unban povolujeme. Když ti to nebude fungovat ("banovací kladivo") tak mi napiš.