Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][NataliiBlack]Žádost o UnBan

#1
1) Ban jsem dostala za multiacc moc mě to mrzí ale vůbec sem o tom nevědela. :( muj brácha mi dělá naschváli chtěl mě i nahlásit že podvádím i když to není pravda
\n2)Dnes 29.11 jsem dostala ban od TangyMong13 ban za multiacc když sem přišla bylo kolem 6Hodiny
\n3) Dne 29.11 2017 5:53:20
\n4) Druh Banu je Permanent
\n5)Je to chvile co to píšu ale váš server je mega dobrý a nerada bych mela ban rada sem na nem hrala ziskala sem nove pratele Je mi to moc lito ale mam ban poprve v zivote :(
\nAle bylo to pravem . Děkuji NataliiBlack

Re: [NataliiBlack]Žádost o UnBan

#5
104/500
\n
\nBan a žádost je napsána v jeden den, resp 20~ minut od sebe. Žádost chaotická, nesourodá. Pokud je to opravdu přičiněním bratra, moc tomu nepřidáváš, z žádosti cítím že přejít do multiacc jsi schopná i sama, je mi líto. Za mě proti, alespoň proteď.
cron