Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Bizon1661unban

#1
Dobrý den/ahoj zde podávám žádost o unban.
\ndopředu se omlouvám za gramatiku jsem totiž dyslektik
\njmenuji se Štěpán je mi 12 let na vašem serveru mam ipban
\ndatum si už nepamatuji ale roky to asi budou dostal
\njsem ban za používaní chack klienta a nick také nevím
\nchtěl bych jen zrušit ip ban a hrát s kámošem
\nbyl sem kid když jsem používal chack proste sem byl noob
\na neuměl sem to tak sem si to chtěl zlechčyt ted sem starší
\na rozumnější vím že mi unban asi nedáte chtěl bych se znova
\npodívat na můj oblíbení server unban bych chtěl mít protože
\nsi myslím že sem si trest odpykal a chacky už nikdy nezapnu
\nto slibuji moje ip adresa : 1smazano adminem6 prosím o odpuštění
\nmůj kámoš cool0035 se tam už nudí má vše a chtěl by abych tam šel
\nvím že to nemá 500 slov ale já bohužel nevím co dál psát a mějte se krasně a na shledanou /ahoj

Re: Bizon1661unban

#2
Ahoj to co tady říká je pravda já jsem cool0035 a trest už si odpykal už to je 2-3 roky co má Ipban prosím aspon jemu dejte unbran :( aby si mohl zahrát i na Epesu III prosím jsem PRO

Re: Bizon1661unban

#3
Tak jestli jsi dyslektik tak alespoň někoho popros, ať to za tebe napíše, ale s tímhle pocitem tě na server opravdu odmítám pustit.

Re: Bizon1661unban

#5
Chápu, ze jsi malý dítě a máš vadu... Ale není náhodou lepší se jít učit do školy.. Nebo chodit ven, než trápit lidi v komunitě, kde takových s prominutím a ted to neber osobně, když mas tu vadu, cancerů je dosti ... Ono, když se koukas jak se někdo baví v globálním chatě a vypadá to, jako by se bavili 2+ neandrtálci, tak to bolí oči spoustu lidí.
\nKdyž na ten server chceš, musíš pro to něco udělat a vyplnit požadavky... Já ze sebe dokážu vysypat každém den tady na forum +- 2k slov a stejně se na ten server nedostanu (nevím jistě).. Potom bych uvažoval o rozhodnutí ..
\n(Trochu nechapu proč ten tvůj nick neexistuje ale lol..) + proč jsi vůbec psal tvoji IP tady na forum? Kdyby tu někdo byl a prohlížel si to, před tím než ti to smazal Chris.. Dokážou si najít informace o tvém pobytu.. Při nejhorším i všechny údaje.. Tohle nikdy nedelej na veřejném forum.