Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]unban-gonzales

#1
1.gonzales
\n2.multiacc
\n3.Permanent
\n4.29th November 2017 08:07:17 PM
\n5.Omlovám se již předem za to že jsem to nenahlásil dříve ale ten to ban jsem dostal již kvuli tomu.Jednoho dne u me spal kamarad i muj bratr a oba si přinesly notebooky a sli si založi učet na tento server. A každej znich si vytvořil dva učty na jinych přístrojích ale na stejne wifi tím padem jsme meli sdílene IP a vy ste myslely že jsem si to to vytvořil já .Ja již jeden učet mel a to gonzales a druhy jsem si vytvořil nedávn(jolomancz)muj bratr na svem notebooku si vytvořil Raminez a Dartreks nebo neco takoveho.A muj kamarad zdn a ten druhej nwn jen vim že na obou dostal ban za hack client a muj brat(ale jen na Dartreks) sním.Nemužu za to že jsou to oba blbci ale mužu vás ujistit ža já hack client nepoužívám a nemam žadní duvod si delat tolik učtu když mam jedem učet celkem vylevlovanej a nahral jsem spoustu hodin na tom a druhy jsem si udelal náhrádní jelikož jsem chtel získat jeste pár vecí než skončí epes 2.?Mohu i dokázat že všechny tyto učty byly vytvořeny na jinych přístrojích a take byly hrany na jinych přístrojich.Až na par dnu kdy se muj brat připojij svuj učet na muj počítač.Tak jeste jednou se omlouvám admin teaemu za moji nepozornost a doufám že jsem vás dostatečne přesvečil.

Re: unban-gonzales

#2
Tvá žádost ve mě budí dojem, že si výmýšlíš. Nechce se mi věřit, že jste si najednou všichni udělali účty. A ani nijak moc dlouho sis nepočkal. Za mě proti.

Re: unban-gonzales

#4
ja ucet gonzales mam od dost dil nez oni ini přisli ke mne a vytvořili si svoje ja ten učet gonzalezmam asi rok

Re: unban-gonzales

#6
231/500
\n\n
jen vim že na obou dostal ban za hack client a muj brat(ale jen na Dartreks) sním
\n
Nemužu za to že jsou to oba blbci
\n\nNeřekl bych jen že oni 2. Žádost je jaká je, nelíbí se mi obhajování typu "Já nic, já muzikant.'' S bratrem nebydlíte doma společně? To už jsou 4 ale účty na domácnost o tom že jeden z účtů má ban za hacky nemluvím...
\n
\nKdyž se podívám na poměr: den rozdíl mezi banem a žádostí o unban/ úroveň žádosti. Dříve se čekalo minimálně 2 měsíce, nevím jak je AT ochotné podobné věci tolerovat. Zvlášť když je E3 na spadnutí. Za mě ale ne.
cron