Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][FezzyCZ] Žádost o unban

#1
1) Ban jsem dostal za multiacc (myslím že to je kvůli mím starým účtům ještě z dob kdy jsme měli doma všichni společný počítač)
\n2) Normálně jsem hrál ale najednou jsem byl zabanován hned jsem zjistil že za multiacc jak jsem psal výše pomyslel jsem si že to bude kvůli mím starým účtům.
\n3) Ban jsem dostal 24.listopadu 2017 v 17:32
\n4) Druh banu mám Permaban
\n5) Proč bych měl dostat unban? No server Epes se mi vždy líbil přišel mi originální a možná nejpropracovanější server na české scéně. Poprvé jsem si na něm účet založil už pár let nazpátek a v tom je ten problém tenkrát mi bylo cca 11 let, takže jsem neměl moc rozum a vždy když se mi na nějaký quest nevyvedl vytvořil jsem si nový účet a takhle to bylo asi 5x, jenže dnes už je mi bezmála 15 let a člověk už myslí o něco rozumněji a tak jsem si řekl že si založím jediný a poslední účet na kterém budu hrát ať se děje cokoliv, což se mi taky dařilo začal jsem se propracovávat čarodějnickým questem a hrozně mě to bavilo jenže se mi postavil do cesty ban tak jsem si řekl že to nechám plavat, ale dnes jsem zjistil že je možnost zažádat o unban tak jsem si řekl že za zkoušku to stojí. Myslím že jsem se zatraceně hodně poučil, protože jsem si uvědomil že Epes server je promě teď v minecraftu jediná zábava a jediný důvod proč minecraft ještě hraju nevím proč, ale hra jako taková mi už přijde o ničem.
\n
\nPředem děkuji
\n
\nS pozdravem Fezzy

Re: [FezzyCZ] Žádost o unban

#3
kaemon_ píše:
02 pro 2017 11:10
\nPíši to už asi po 6. Žádost je solidní na pěkné pro, ale není těch 500 slov.\n
\nDěkuji. Ano vím že to není 500 slov, ale přišlo mi že lepší by bylo aby bylo míň slov než to uměle natahovat a žádost by pak stála za nic.

Re: [FezzyCZ] Žádost o unban

#6
Na té délce bohužel musím trvat, klidně si vem tuto starou žádost, doplň to a pošli na email. epesmc@email.cz pak ti unban aktivuji.
\n
\nOstatní to taky zvládli a nedá se říct, že by psali nějaký kraviny. Původní amnestie má 2000+ slov, tak se snažte.
cron