Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Vzor žádosti o unban

#1
Zdravím, nyní musí každý zabanovaný hráč před odesláním samotné unban sms požádat o unban, proto vám zde ukážeme jak na to.
Pozor!
Žádost, která nebude podle vzoru se automaticky zamítá.
- pokud po odeslání žádosti žadost nevidíte v sekci unbany, nejedná se o technický problém a není třeba ji znova posílat! Žádost jen čeká na schválení, zda vyhovuje pravidlům fora. Po kontrole adminem se zobrazí.
-Rozhodnutí dostanete za 7 dní od podání žádosti.
-Doporučujeme si žádost pořádně promyslet a dát s ní práci. Žádosti napsané za 5 minut nemají přiliš vellkou šanci na úspěch.
Pokud vám nebude unban schválen, novou žádost můžete podat minimálně až za 2 měsíce od zamítnutí!
----------------------------------------------------------------------

Název příspěvku musí být: [Tvůj Nick] Žádost o unban.
Je nutné, aby si každý vytvořil svůj topic, psát do cizích žádostí o unban je zakázáno.
A musí dodržet následující osnovu:

1) Za co jsi ban dostal?
2) Popis situace
3) Datum a čas banu ( najdeš v rejsříku zde: http://264445_web.fakaheda.eu/index.php)
4) Druh banu: Tempban/Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.

Příklad žádosti podle vzoru: ( jde pouze o vzor, doporučujeme si dát s žádosti více práce!!!)
Vytvořím příspěvěk se jménem [Bananarama87] Žádost o unban.
1) Za co jsi ban dostal?
Vyzradil jsem heslo ke questové lokaci.

2) Popis situace:
Bohužel jsem zapomněl, že nesmím sdělovat heslo k dungeonu a poradil jsem hráči, který se ptal v chatu, takže jsem byl právem zabanován. Chtěl bych se ale omluvit a poprosit admin team o druhou šanci.

3) Datum a čas banu ( najdeš v rejsříku zde: http://264445_web.fakaheda.eu/index.php)
15.9.2014 18:26

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Již od ruku 2013 hraji na vašem serveru a od té doby jsem neměl jediný prohřešek, uznávám, že neznalost pravidel je má chyba, pokud bych ovšem dostal unban, už by se žádné porušení pravidel z mé strany nekonalo. Celá pravidla jsem si již pročetl a budu se snažit být pro server pouze přínosem.
S pozdraven Bananarama87.
cron