Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]sandokan76 - žádost o unban

#1
1) Za co jsi dostal ban? Za multiacc moderátorem TangyMonk13
\n
\n2) Popis situace:
\nMám o trošičku starší sestru a o hodně mladšího brášku ,společně hrajeme na serveru Epes, původně jsme hráli na jednom počítači já a sestra a bráška se jenom díval, ale pak sestra dostala svůj počítač a bráškovi jsme taky založili účet ,sestra mu samozřejmě pomáhala ,jelikož není zas tak vyspělí aby sám hrál ,oba dva měli hrát na jejím počítači ,ale byl o hodně pomalejší než ten můj takže bez mého vědomí hráli na tom mém, samozřejmě později mi napsal moderátor a já chtěl odepsat ale nebyl jsem si jistý jak to vysvětlit a kámoška musela jít se psem ,takže jsem čekal než se vrátí ,aby mi poradila ,ale než se vrátila tak už jsme dostali ban, takže jsem jí to sdělil a hned šel psát i když říkala že to nemá cenu protože je to teprve chvilka co jsem dostal ban.
\n
\n3) Datum a čas banu:
\n26. Listopadu 2017
\n
\n4) Druh banu:
\nPermaban
\n
\n5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban:
\nTéto části jsem se nejvíce bál. Proč ? Protože nemám pomětí jak to vůbec vysvětlit. Váš server je nejlepší a já bych s sestrou a bráškou ještě rád zahrál(Vím že bych to mohl svést na sestru že bez povolení hraje na mém počítači ,ale nebudu zlý ,protože je to moje chyba že si nehlídám svůj počítač, takže celkově si asi ani unban nezasloužím :D). Je to moje chyba a já si jí přiznavám ,měl jsem si více hlídat pc. A příště si alespoň sestře říct jaké to může mít následky. A byl bych rád kdyby jste mojí žádost zvážili
\nA v případě, že bych dostal unban přísahám že se to už nikdy opakovat nebude.
\nA co bych dělal kdybych dostal unban ? Asi bych se více zapojil do různých eventů a tak ... A asi bych poděkoval kamarádce která mě vyhecovala k tomu abych toto napsal ,protože samo by mě nenapadlo toto napsat (jsem totiž strašně líný)
\nProsím odpuste mi mojí gramatiku a to jak píši ,nejsem zvyklí psát a toto je určitě to nejdelší co jsem kdy na pc napsal. A rád bych se s vámi viděl i na Epesu III a kdyby vážně ten unban dostal slibuji že budu aktivní v chatu (dobře možná bych to slibovat neměl ,ale pokusím se).

Re: sandokan76 - žádost o unban

#2
Abych byl upřímný, veškerý žádosti se svojí sestrou, bratrem, babičkou, strýcem, nevlastní sestřenicí přes 5 kolen zahazuji, tohle ti jsem ochotný uvěřit.. Fakt k tomu ještě klidně v komentářích něco napiš, chci 500 slov, ne 400.

Re: sandokan76 - žádost o unban

#3
Dobře no.. Je mi jasné že je zde někdo kdo mi nebude věřit že doopravdy mám sestru a mladšího brášku a klidně vám to nějak dokážu (hovor,…..) a boužel už vůbec netuším co k tomu dodat, vím že v pravidlech bylo 500 slov , ale já už vážně nevím a je mi z toho docela smutno , protože je to to nejednoduší co jsem měl dodržet

Re: sandokan76 - žádost o unban

#8
Prověřim jestli mluvíš pravdu a podle toho se dohodneme.
\n
\nPokud by se podařilo ověřit, že to tak bylo, tak vám unban dám hned. Pokud ale zjistim, že kecáš, bude to horší :D