Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Amnestie chci začít hrát poctivě a vyzkoušet Epes III

#1
Dobrý den jmenuji se strongman,snapam,Minemartas jsem někdo kdo zde hrál na několika učtech a hackoval.Vím podle AT si unban nezasloužím protože to co jsem udělal je nepřístupné.Ano toto vím a respektuji názor každého.Epes my dal poslední šanci Ktrtko dřív taky.A za to jim moc děkuji.Tento server znám již přes 2roky mněl jsem zde hodně přátel.Icesherwood skandoura FrostWolf XboxManCZ SverrirCZ.Ale toto není téma této amnestie téma je toto.Přestal jsem hackovat přestal jsem dělat bordel.Stal se ze mně spořádaný člověk.A s kamarádem SpeedeIII který na serveru hrál poctivě bych chtěl vyskoušet Epes III.Pokud nedostanu poslední šanci bude mně to mrzet na dále co jsem provedl i co jsem neudělal.Ale budu pořád vděčný za ty krásné chvíle kdy jsem mohl hrát a užívat.Všem moc děkuji a přeji hezký pobit na epesu III.A jsem rád pokud ividím že server poroste.
\n
\n
\n1.Za co jsi dostal ban: Za Hack Klient Huzuni
\n
\n
\n2.Popis situace: Na serveru hraji přes dva roky a když jsem dostal svůj první ban za nadávky deptalo mně to.Zkoušel jsem napsat žádost která byla zamítnuta.Pak asi po půl roce mně napsal icesherwood a skandoura jestli nechci znovu začít.Skandoura nehackoval asi do 35lvlu ale icesher wood hackoval již od začátku.Navrhl my at si stáhnu hack klient a poslal my odkaz na skype.Byl jsem mladej blbej a všechno podobný dohromady.Mnel jsem vztek i smutek že na sereru nehraju a že mam tak malej lvl.S hackama to hned jelo jinak. Ale vždy tam byl ten pocit.Pocit že něco nědelam správně sice jsem využíval jen xray a fly což nebyly hacky do pvp.Ale pořád to bylo nesprávný a tak jsem se na učtu strongman přiznal dvoum přátelům.Kubimu a Rcrosovi.Dostal jsem ban od krtka hned asi 20min poté co jsem to řekl.Protože mně rccros prásknul.Jsem mu za to vděčný.Pak nevím proč na serveru asi do měsíce přestaly oba hrát kubi přestal a rccros si nechal dát ban.Nevím doted jestli to bylo kvůli tomu že já jsem tam snimy již nehrál ale je mi to jedno co se stalo stalose.Po nějaké té době my ice dal učet minemartas.Na tom jsem hrál bez hack klientu a byl o skvělý pocit.Za to icevy děkuji.Dostal jsem "možnost" i od epese abych zde hrál.Ice hrál vté době za ůčet Denethor996.Pozděj jsme se něják rozhádali já spálil svoje věci a nechal si dát ban.Ještě před tím jsem plejmenovy ukázal jeden bug.Kde jsem za učet přes který to šlo bugovat mněl fly.Na ten my plejmen následovně nechal dát ban.I když jsem zalítal jen na tamtom učtu tak pořád jsem již neměl šanci na unban.Za hacky se unban nedává.Já to vím a i vím že nemám šanci.Chtěl bych aby si to někdo z AT přečetl nebo aspon aby si to přečetl sverir pořád nás kryl zastával se nás.Vždyt já ice a sverir jsem se dostali do hradu vládce jen tak.Moc jim za to děkuji a děkuji i celému AT.
\n
\n
\n3.Kdy jsi dostal ban:10th August 2017 05:37:11 PM
\n
\n
\n
\n
\n
\n4.Typ banu : IPBAN za ten se unban nedává
\n
\n
\n
\n
\n5.Proč jsi myslíš že bys mněl dostat unban neboli hrát na EPESU III:Vím že toto nevyjde ale nebo to aspon tuším.Chtěl bych epes III vyskoušet a bez hacků čistě si spllnit nějaké questy zabíjet bosse expit lvl.Hrát se svéřou a jinejma lidma co jsem znal hrát tam s kámošem speedem.Unabn bych neměl dostat už jen kvůli tomu že jsem byl s prominutím Banán s hackama.Hrál jsem nečestně a nectil jsem pravidla.Mněl jsem epes pořád v uctě ale neměl jsem v uctě jeho zákony.Chci toto napravit a pokud by to nešlo chci serveru aspon pomoct tak že mám pár nápadů.Pokud byste je chtěli slyšet tak si semnou plejmen nebo svera muže zajít skype.Děkuji všem za nádherné dva roky.

Re: Amnestie chci začít hrát poctivě a vyzkoušet Epes III

#2
Co ty tvoje nedávné výhružky co jsi psal, že budeš shazovat server? Lezeš na server s anonymous proxy, loguješ se na hráče a plácáš jim RK, EGA? Hackuješ s multiaccem, prodáváš věci za PSC a co ještě? Nebyl jsi to náhodou ty, kdo duplikoval s Xboxem věci?
\nTakovýhle parchanty jako ty fakt zbožňuji. Týden píšou, že to tady všechno zničí a druhý týden škemrají o milost.
\nFakt na to zapomeň, ty jestli dostaneš unban, hodím si smyčku a na strom.
\n
\nFakt, škoda slov na tebe. Místo toho, aby ses přiznal v plném rozsahu napíšeš jen Hacky. Lhaní, zapírání, vykrucování.. Je mi zle.

Re: Amnestie chci začít hrát poctivě a vyzkoušet Epes III

#4
No jak vidím tak kamarády jsi měl super,když si sám myslíš a řekneš,že si unban nezasloužíš tak proč píšeš žádost.Tim by jsis měl být jistý jestli unban můžeš dostat a nebo jestli je.S tím,že by jsi chtěl pomoci serveru tu psalo už hodně lidi ale kolik jich opravdu pomohlo?Tvuj rejstřík je pořádný a to nemluvím ani o tom na kolika účtech si hackoval.V tomto případě je problém,jestli by tě tam někdo z těch “normálnějšich” vůbec chtěl vidět jelikož ten tvůj spol “tím nemyslím zrovna sverra” bych už opravdu vidět nechtěl :D.Jelikoz problému jste udělali dost.Vim,že rozhodování o tobě nemůžu rozhodnout já,ale měl by jsi se zamyslel,jestli si vůbec myslíš,že si o ten unban můžeš napsat.

Re: Amnestie chci začít hrát poctivě a vyzkoušet Epes III

#5
kaemon_ píše:
02 pro 2017 12:42
\nCo ty tvoje nedávné výhružky co jsi psal, že budeš shazovat server? Lezeš na server s anonymous proxy, loguješ se na hráče a plácáš jim RK, EGA? Hackuješ s multiaccem, prodáváš věci za PSC a co ještě? Nebyl jsi to náhodou ty, kdo duplikoval s Xboxem věci?
\nTakovýhle parchanty jako ty fakt zbožňuji. Týden píšou, že to tady všechno zničí a druhý týden škemrají o milost.
\nFakt na to zapomeň, ty jestli dostaneš unban, hodím si smyčku a na strom.
\n
\nFakt, škoda slov na tebe. Místo toho, aby ses přiznal v plném rozsahu napíšeš jen Hacky. Lhaní, zapírání, vykrucování.. Je mi zle.\n
\nNevim kdo, kde psal o shazovani serveru ale nemyslis spis camodoga #icera ? Ten delal s xboxem

Re: Amnestie chci začít hrát poctivě a vyzkoušet Epes III

#6
Plejmen píše:\n
kaemon_ píše:
02 pro 2017 12:42
\nCo ty tvoje nedávné výhružky co jsi psal, že budeš shazovat server? Lezeš na server s anonymous proxy, loguješ se na hráče a plácáš jim RK, EGA? Hackuješ s multiaccem, prodáváš věci za PSC a co ještě? Nebyl jsi to náhodou ty, kdo duplikoval s Xboxem věci?
\nTakovýhle parchanty jako ty fakt zbožňuji. Týden píšou, že to tady všechno zničí a druhý týden škemrají o milost.
\nFakt na to zapomeň, ty jestli dostaneš unban, hodím si smyčku a na strom.
\n
\nFakt, škoda slov na tebe. Místo toho, aby ses přiznal v plném rozsahu napíšeš jen Hacky. Lhaní, zapírání, vykrucování.. Je mi zle.\n
\nNevim kdo, kde psal o schazovani serveru ale nemyslis spis camodoga #icera ? Ten delal s xboxem\n
\nUpřímně nevím kdo z těch 3 v tom jede, jel, pojede, ale vím, že tenhle člověk čestný člen jejich špinavýho gangu co lže lidem do očí. Nesejde na tom jestli v tom jel taky ne, páč to těžko zjistíme a na druhou stranu to je taky úplně zbytečný dopisovat, protože se na server nedostane v žádném případě. Tohle třináctiletý trio Xbox - IceSher - strongman na server nepatří, nebude na něm, bude se huntit furt. Jestli je uvidím na serveru, jsem schopnej zajít tak hluboko, že bych o půl noci zkoušel chrisovo heslo a pobanovat je (jasný že čistě v zájmu server, nikoli osobního).

Re: Amnestie chci začít hrát poctivě a vyzkoušet Epes III

#8
Hele kae zaprvé polepšil jsem a klidně si nevěř.A zadruhé né s icem ani s boxem jsem nejel vtom že bugovali itemy přes portál do spectry atd.Klidně my nevěř na serveru jsem nahlásil bug za kterej když si do něj dal stovku si mohl mít i klidně tisícovku protože se tak dali bugovat PP body.Moc dobře si uvědomuju co jsem udělal až moc dobře.Znám dobře minimálně ještě jednoho člověka co použil na serveru fly a nemá ban.Sice už zde nehraje ale na acc nemá ban.A ohledně toho huntění.Hunti si xboxe ten tu používá proxy atd.A co vim pořád zde má pár acc i když neznám jména.A ktomu prodávání psc to co vim zde akorát něco prodal ice.Plus odkud mněl na camadogovi VIP navždy.Nekoupil si ho jenom rilipovy a diripovy dal nějáké itemy a oni mu ho koupili.Jo a ještě něco k tomu chrisovy.Ty tu sám píšeš o logování a mně tu odsuzuješ za něco co dělali ice a xbox a ktomu se chceš ještě logovat na učet jednoho z hlavních adminů.A mně tady obvinujěš z logování!To mi přijde celkem nefér né.Jo a ktomu hráčovi co nedostal ban za fly je to kubi den kdy jsem vyflyoval tu skákačku v asianu a rccros mně prásknul kuby udělal to samé.A když tak kae pokud máš discord tak bych mněl menší nabídku když tak my napiš na discord Falko dikec.

Re: Amnestie chci začít hrát poctivě a vyzkoušet Epes III

#10
Walrock_123 píše:\nTo co jsem o tobě slyšel mi přišlo dosti smutné.. Nevěřím ani jednomu slovu co jsi zde napsal... Ne díky..
\nProti.
\nJsi 2x horší případ než Likerko a to je co rict, když dokázal hrát pres to, ze byl na BL.\n
\n\nO likerkovi bych se vůbec nevyjadřoval, jeho pobyt na serveru když byl na BL beru jako extrémní selhání ze strany AT, přesný důkaz o tom že si AT nakuřuje komu a jak chce :)