Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Amnestie chci začít hrát poctivě a vyzkoušet Epes III

#11
strongouš píše:\nktomu se chceš ještě logovat na učet jednoho z hlavních adminů.A mně tady obvinujěš z logování\n
\nTo bylo myšleno ironicky, asi jsem to tam měl poznamenat.
\n
\nNe, nemám náladu se vybavovat s někým jako ty. Postrádá to logiku, akorát ztráta času. Nevěřím co jsi opět a už po několikáté zmiňoval v tomto příspěvku, taky by bylo na hlavu něco ti uvěřit.

Re: Amnestie chci začít hrát poctivě a vyzkoušet Epes III

#12
Nejak si neuvedomuji ze by strong mezi xboxe a icera patřil, moje chyba. Začínají se mi plést některé nicky hlavne co se tyka okolo techto dvou :D Za nick Minemartas si nepamatuji ze bych s nim mel nejaky problem (bohuzel si ani neuvedomuji ze jsem vedel ze je to strongman) Jednoho dne mi napsal ze chce ban na vlastni zadost ale ze mi ukáže ještě jak se buguji PP, pri ukazce vzlétl a tak jsem mu nechal prepsat z duvodu na vlastni zadost na hack klient. To je jen k upřesnění :D
\nBohuzel si uz uvec strongmen a ostatni nevybavuji.

Re: Amnestie chci začít hrát poctivě a vyzkoušet Epes III

#13
Více účtů, evidentně vícenásobné použítí hacků (Když jeden ban máš z 11 a druhý z 15.) Docela síť kauz, ke kterým ses nějak nachomítl a věci typu, jakože víš o lidech, co měli hack client a unban nedostali... přesvědčují o tom, že dát ti unban by nebyl uplně nejlepší nápad.
cron