Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]AMMNESTIJE -UNBAN {lopo1}

#1
1) za flyhack
\n2) Jednalo se parkur event Tomase.(více v časti číslo pět)
\n3)21st February 2016 12:21:13 PM
\n4)Perma-ban
\n5)No, už jsou to skoro dva roky co jsem jako každý správný kid měl stažený flyhack v minecraft profilu,nehodlám si tady hrát na emoce a city, ale chtěl bych zmínit těch pár nezapomenutelných chvil díky němž jsem na epes jako server a komunitu nikdy nepoměl a myslím, že dokud budu hrál minecraft tak nezapomenu <E>:)</E> Tak například ta atmosféra když jsem rozluštil první úkol a dospěl na konec příběhu, když jsem porazil prvního bosse a když jsem objevil chrám s pro mě OP sekerkou. Tenkrát mi došlo, že epes je něco jiného, něco co není jako každý druhý minecraft server a že tam půjde o víc něž jen kupování vipek a premium itemu. Bylo to o skvělé in-game komunitě a hráčské základně o propracovaném příběhu a herním požitku. Tak jsem si postavil jsem si první domeček a nafarmil materiály , zabíjel bosse zkoušel různé eventy. A pak přišel bod zvratu, když jsem si stáhnul flychack a začal ho využívat. Jednou jsem se připojil na server co to nevidím parkur event a o slušnou odměnu proč to nezkusit? Měl jsem proměnu na netopýra tak proč ne? Inu přišel jsem na /warp event a proměnil se v netopýra, zapnul flyhack a během dvaceti sekund jsem byl za polovinou. A právě v této chvíli se mi rozbušelo srdce jsem skoro u konce a a nikde žádný heper,admin ani helpr+, jenže v teď jsem si všiml, že u cíle je LordEpsilon těšne nademnou, bouchl do mě a tím pádem jsem se přeměnil v hráče, já se opětovně přeměnil na netopýra, poslední skok a cena by byla má, ale když jsem se odhodlal k výskoku s flyhackem, skočil jsem neskočitelný skok a to mě bohužel odhalilo. LordEpsilon očividně nebyl hloupý člověk, jak jsem si naivně myslel a dokázal si to v hlavě spočítal, že tohle nejde prostě skočit. A takhle rychle jsem přišel k banu, ani ne 72 hodin po tom co jsem si ten prokletej flyhack stáhnul. Nasledně jsem se tuto skutečnost pokoušel brát jako chlap a ignorovat to, ale nešlo to. Načež jsem se pokusil ihned napsal žádost o unban, která nevyšla. Proto jsem začal hledat jiný server než epes, ale žádný jiný mi nedokážal nabídnout ten zážitek tu radost a zábavu jako epes. Tak jsem jsem se pokusil napsat zhruba o rok později znova opět nevyšla. A tenkrát mi teprve došlo, přoč mi na epesu nic nechybělo, žadní cheatři na denním pořádku, téměř žádné hádky a vulgarita mezi hráči. Protože dokázali efektivně filtrovat neponaučitelné od ponaučitelných, tady nestačí si jen koupit unban a jít vesele kazit zábavu ostatním, taky nejde o to že ti nedají již nikdy druhou šanci, tady jde o to, že ti jí dají, až vyrosteš, až se poučíš. A já právě v tuhle chvíli věřím, že jsem se již dostatečne poučil a zjistil jsem, že hraní na epesu pro mě bylo něco nezapomenutelného.A tak vás tady prosím o druhou šanci připojit se k tomuto projektu opět jako hráč který za něco stojí, ne jako hráč kterým jsem byl předtím, ale jako hráč, kterým jsem dnes.
\n
\n
\npředem děkuji za vyřízení
\n
\nS pozdravem lopo1

Re: AMMNESTIJE -UNBAN {lopo1}

#3
lopo1 píše:
03 pro 2017 12:09
\nMám dotaz proč se k žádostem po včerejší devatenácté hodině nikdo nevyjádřil? Chyba s zobrazením pro ostatní?\n
\n\n
\nKaždej se nemusí ke všem žádostem vyjadřovat...
\n
\nNaše rozhodnutí je 7 dní od podání žádosti

Re: AMMNESTIJE -UNBAN {lopo1}

#9
Furt vůči tobě cítím zapuzení či nutkání se k tobě špatně vyjádřit, jako bych měl z toho tvého nicku deja vu pocit, ale nenapadá mě co to může být. Sice nevěřím tomu, že hackovat přestaneš, ale svoje pocity přehlídnu a dám ti pro.