Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]OMG97CZ [Žádost o unban - Amnestie]

#1
1/ Za co jsi ban dostal?:
\nBan jsem dostal za, Hack Client huzuni, ale rád bych zmínil že jsem používal jen fly hack a občas jsem proti vampírům použil Kill Auru jiné cheaty jsem neuměl používat a tím pádem jsem je ani na vašem serveru nepoužíval. :)
\n
\n2/ Přesný popis situace:
\nNa asi začátku roku 2016 jsem přestával hrát na mém nejmenovaném serveru a tak jsem se dostal na list nejlepších českých serverů kde byl velmi vysoko umístěn i váš server Epes. Jelikož jsem na počítači uměl sotva něco stáhnout a spustit tak jsem nechtěl přecházet na jinou hru a dal tedy vašemu serveru šanci. Když jsem začal hrát tak jsem byl okouzlen originalitou serveru Epes tak jsem zde pozval i jednoho mého kamaráda (polipkulu). On ale používal hack clienty a machroval s němy nějakou dobu a přemlouval mě ať si je stáhnu taky že bude sranda. Já jsem mu nakonec uvěřil a nechal se tedy přemluvit a stáhl si to svinstvo. Potom jelikož jsem s nimi téměř nic nedokázal jsem si zrychloval a zjednodušoval cesty mezi městy a jinými lokacemi a občas si pomohl Kill Aurou, když jsem si s Vampírem nijak nevěděl rady. Snažil jsem se ty hacky využívat minimálně, protože mi bylo jasné, že to není dobré a že za to mohu dostat ban. Bohužel mi nedošlo že "lež má krátké nohy" a tak jsem ten ban dostal i přes mé opatrné jednání.
\n
\n
\n3/ Datum a čas banu:
\nTato smutná událost se stala 25. Června 2016 v 10:59.
\n
\n4/ Druh banu: Tempban / Permaban
\nBohužel to byl Permaban.
\n
\n5/ Uveď, proč si myslíš že si zasloužíš unban:
\nPo banu jsem huzuni či jiné hack clienty odinstaloval a nikdy žádné nespustil, protože jsem nechtěl přijít o další dobré minecraftové servery. Vašemu serveru se ale nic nevyrovnalo a proto tedy píšu tuto žádost o odbanování. Na serverech, na kterých jsem hrál jsem se choval vždy slušně (nemyslím nadávání, protože s tím se nic nezměnilo, musím se opravdu hodně naštvat abych začal nadávat a když už se začnu vztekat tak řvu na celej barák :D ale nenapíšu to caps lockem do chatu, nenadával jsem tedy do chatu ani dřív a teď taky ne). Navíc rok a půl je podle mě celkem dost dlouhá doba a to porušování pravidel by mě asi i tak přešlo, protože jsem již trochu mentálně vyspěl. Byl bych vám velmi vděčný za odpuštění a odbanování mého účtu. Pokud byste tedy byli tak hodní a ten unban mi dali Epes III bych se snažil si užít víc tak jak to bude snad jen možné. Váš minecraft server je moc super a jsem rád, že jsem na něj někdy narazil. Dřív jsem byl zkrátka mladší a tak bych byl rád za laskavost. Svou chybu , kterou jsem před rokem a půl napáchal si samozřejmě uvědomuji a nikdy se stejné blbosti nedopustím. Byl bych velmi smutný kdybych unban nedostal a doufám a myslím že i mí přátelé, kterým jsem o serveru řekl a hrají nebo hráli (fakt nevím, jestli už neskončili) by byli rádi, kdybychom mohli hrát spolu na Epesu III. Předem Děkuji.
\n
\n S pozdravem: OMG97CZ

Re: OMG97CZ [Žádost o unban - Amnestie]

#2
Ve vzoru žádosti o unban je napsáno že rozhodnutí o tom jestli unban dostanu nebo ne se dozvím za 7 dní od podání žádosti. Chápu sice že máte práci s Epesem III, ale byl bych rád kdyby se na to alespoň někdo nějak odpověděl. Dal jsem si s tím celkem dost práce a jsem trochu smutný že mi na to zatím ještě nikdo neodpověděl. Nechci vás tím nějak kritizovat, ale chci na tu žádost upozornit, jelikož mám stále větší a větší pocit, že byla žádost přehlédnuta.
\nS pozdravem: OMG97CZ