Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]Leo1202 Žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
\nBan jsem dostal za: Nacismus
\n
\n2) Popis situace
\nBan jsem nedostal já ale můj bratr, který hrál za nick McKillem. Můj bratr se připojil do hry a naspal do chatu: "německý pozdrav vůdce" - v němčině.
\nSamo sebou hned poté dostal IP ban od Admina kaemon_.
\n
\n3) Datum a čas banu:
\n28. Dubna, roku 2016, 15:36:30
\n
\n4) Druh banu: Tempban / Permaban:
\nPermaban / IPban
\n
\n5) Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
\n
\nEpes je můj nejoblíbenější minecraft server, na kterém jsem byl vždy vzorným hráčem. Pokud vím, nikdy jsem neměl žádný problém jak s adminy, tak s ostatními hráči. Hrál jsem tam už od dob kdy tam byli vlkodlaci ale poté byli odebráni z důvodu bugů, ale i tak zůstal mým nejoblíbenějším serverem. Strašně rád jsem na tomto serveru hrál kolikrát i 10 hodin v kuse. Proto mě naštvalo, když jsem zjistil, že mám IPban a nechtělo se mi psát o unban. Ale teď jsem se dozvěděl, že se chystá Epes 3 a to m dodalo jiskru naděje, nové věci, nové PvP a další. Dále bych si chtěl znovu zahrát s kamarády a s ostatními hráči.
\n
\nDoufám v to, že moji žádost vyslyšíte a pokud tak uděláte, tak se těším na naše znovu shledání již na serveru.
\nS pozdravem Leo1202 :)