Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][2miha]Žádost o unban.

#1
1) Bohužel šlo o nějaké chybičky v AT, které již nejsou dohledatelné, ale neměli by to být příliš velké prohřešky.
\n
\n2) Nějaký ten pátek už se snažím o odblokování svého starého účtu 2miha. Rád bych se přes něj kouknul, co se za ty léta na serveru změnilo a co je zde nového.
\n
\n3) Bohužel v rejstříku není, heslo má Epes a tudíž nejde ani o ban, jen o změnu hesla.
\n
\n4) změna hesla
\n
\n5) Unban sice nepotřebuji, ale potřeboval bych změnit heslo. Nechci již otravovat Epese, jestli by to bylo možné, protože vím, že situace která se před 3-4mi lety stala, již není dohledatelná. Rád bych však chtěl vidět, jak moc se server změnil, co je zde nového a jestli vše funguje jak má. Minecraft sice aktivně už nějaký ten pátek nehraji, ale po práci se vždy najde nálada si dostavit třeba Chrám Vasila Blaženého. Takže v podstatě rád pomůžu s čímkoliv co se třeba AT týče.
\n
\nDíky za přečtení, Váš starej známej kakadu alias 2miha :)

Re: [2miha]Žádost o unban.

#2
že situace která se před 3-4mi lety stala, již není dohledatelná
\nProto bys nam mel tu situaci vybavit, ja ani jiní,.kteří do teto situace nebyli zapojeni nemůžou vedet jestli ti byl ucet odebran, zadost resrt hesla apd. Prakticky i ten název zadost o unban mi svědčí o tom ze si asi neco udelal. Ale to nemohu vedet kdyz si zde napsal pouze to ze nevis heslo a to ze situace je ndohledatelna, proto chci abys nam tu situaci rekl ty

Re: [2miha]Žádost o unban.

#3
sem napiš nějaký kontakt kam ti pak to heslo mám poslat. Ten účet jsem asi čistil, ale přesto raději ověříme, že tam nic není a pak ti mohu poslat heslo.