Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔][Glown]Žádost o unban

#1
1) Za co jsem dostal ban: Dostal jsem ban protože jsem se rozhodnul zkusit si hrát s hack clientem.
\n
\n2) Popis situace: Dostal jsem ban za fly když jsem letěl po miningu, každý kdo kdy chtěl poctivě si vydělat peníze tak ho asi napadlo těžit obrovské emeraldy a hledat ten biom se smrkovýma stromama.
\n
\n3) Datum a čas banu: datum: 8.listopadu 2017 čas: 07:15:19 PM zabanován helperem: Plejmen
\n
\n4) Druh banu: Permaban
\n
\n5) Proč si myslíš že bys měl dostat unban: Myslím si že jsem na serveru docela slušný hráč a každý udělá jednou chybu a tak se stalo i u mě, ale naštěstí mě Plejmen zabanoval a chybu jsem si uvědomil a hned minutu poté jsem hack client odinstaloval. A moc rád bych si zahrál no novém Epesu III. Vím, že jsem udělal chybu,ale teď se to snažím napravit a proto žádám o unban. A jelikož je Hack Client jeden z víc trestaných přestupkou nedivil bych se kdybych unban nedostal, ale vážně už jsem se napravil a chtěl bych si tu znovu zahrát. Měl jsem na Epesu spoustu přátel a jak už jsem říkal byl jsem bezproblémový hráč. Až do té doby než jsem si nainstaloval Hack Client. Hack Client jsem si stáhnul z toho důvodu, že jsem našel těžký parkour, který mi nešel přeskákat po asi 45 minutách jsem už na to neměl nervy, tak jsem si to chtěl nějak usnadnit. Říkal jsem si, že to jen přeletim a hned odinstaluji, ale pak jsem na tom začal být zavislej a tak jsem to začal používat i jinde než při parkourech. Zrovna mě to začalo hodně bavit, měl jsem nový RPG lvl 19 a myslím si že se mi odemknul nový WorldBoss, byl jsem z toho natěšenej, no a ten večer jsem si šel nakopat nějaký ty obrovský emeraldy, pod účelem, že je prodam, ale když v tom mě viděl Plejmen. Ten den se můj sen o tom jak budu RPG level 60 rozplynul, jak budu jeden z nejlepších hráčů serveru, jak budu jednou třeba i Vládcem světa Epes. Děkuji a dejte mi prosím poslední šanci. Vážně už jsem se napravil, i když vím, že to není moc dlouhá doba, vážně už jsem se polepšil. A teď k něčemu jinému, na serveru jsem nikdy až doteď žádný trest neměl a byl jsem opravdu bez problémový hráč,který byl na serveru takový tichý, a nikdy se nepletl do něčích hádek a rozporů. Dříve když jsem na Epesu začínal jsem byl rád z káždý ,,blbůstky'' pak když už jsem byl pokročilejší hráč tak jsem si to chtěl právě nějak urychlit, usnadnit tak jsem si kvůli tomu parkouru nainstaloval hacky, nevím už jak dlouho před zabanováním jsem si nainstaloval hack client ze začátku jsem si říkal že jen to udělam ten parkour a pak toho necham, ale ne, začal jsem hackovat dál a to byla chyba, protože jsem si myslel že se nic stát asi nemůže, že si toho nikdo nevšimne, ale pak si toho všiml právě Plejmen(zacož jsem rád). A jak už jsem říkal vážně moc bych si rád zahrál na vašem serveru znovu protože je nejlepší, tak to asi bylo vše. Děkuji Glown
Naposledy upravil(a) Glown1 dne 06 pro 2017 18:59, celkem upraveno 1 x.

Re: [Glown]Žádost o unban

#2
Tu jedinou podmínku oproti normálnímu unbanu - 500 slov. Asi to je moc, že, že to na první pokus nedokáže nikdo napsat, co?
\nTrošku to obohať a pro dostaneš, zatím ne.