Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Prosím o unban (Kobzol1)

#1
1) Ban jsem dostal za multiacc (mám 3 účty. jeden jak jsem začínal hrát a 2. že jsem chtěl začít od znovu s kamarádem a 3. opět kvůli kamarádovi)
\n
\n2)Normálně jsem hrál ale najednou jsem byl zabanován hned jsem zjistil že za multiacc jak jsem psal výše pomyslel jsem si že to bude kvůli mím 3 účtům
\n
\n3)Ban jsem dostal 7.12. 2017 19:52
\n
\n4)Druh banu Permaban
\n
\n5)Jak už jsem již psal tak 1. účet jsem mělkdyž jsem začínal. O rok později jsem si udělal 2. účet kvůli tomu že jsem chtěl začít od začatku s kamarádem a 3. opět kvůli kamarádovi. Tohle nebude 100% 200 slov ale moc se těším na E3 a chtěl bych tam hrát. Slibuji že tam budu hrát jen za jeden účet a tím bude Kobzol1. Máte super server a chtěl bych tam nadále hrát. Děkuji za pochopení :) .
cron