Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖][XsimonpvpX ] Žádost o unban.

#1
dostal jsem ban za multiacc.
\nvzal jsem si z druhého učtu jednu věc.Takže jsem byl právem zabanován.Přečetl jsem si pravidla a chtěl bych poprosit o unban prosím AT a už se to nestane.
\nDatum a čas banu - 7th December 2017 07:50:22 PM.
\ndruh banu je permaban
\nJiž tu hraji docela dlouho na vašem serveru a od té doby jsem neměl jediný prohřešek, uznávám, že neznalost pravidel je má chyba, pokud bych ovšem dostal unban, už by se žádné porušení pravidel z mé strany nekonalo. Celá pravidla jsem si již pročetl a budu se snažit být pro server pouze přínosem.
\nS pozdraven XsimonpvpX. :|