Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Pukanec_ Unban

#1
1. Za co jsi ban dostal?: Tak ban som dostal tu na tomto ucte za hacky ale na ostatnych samozrejme za spravanie
\n
\n
\n2. Popis situace: Tak situacia sa ma asi tak ze som zacal hrat zase na epesu za tento ucet Pukanec_ aby som dokazal ze sa uz nespravam jak kek coz sa mi podla mojho aj docela dost darilo lebo chapete uz ziadne nervy nemam nic tak proste ze zacnem hrat hej.. No ale nebavilo ma moc hrat normalne lebo toho normalneho hrania som si uz zazil dost tak viete.. tazenie bolo velmi efektivne takze proste poviem si stiahnem si xray viete pootrocim kus ale trosku som zacal viac otrocit.. za 3-4 hodky som bol schopny dat 1 mega a denne som tazil aj 8H :D Celkom kkcina no ale tak ja viem ze to bola blbost coz nikdo z vas toto nevie lebo moj ban bol za stavanie strechy s flyom :D Nemam problem povedat co som robil ale ziadne combat hacky som nepouzival.. Vsetci sa divali ze ako som lovaty neviem co ze ake mam veci hned a vselijake ine glupociny ale za to som ban nedostal ale za stavanie strechy :D Tak daval som si pozor na to kdo je na serveru a nikdo na mna neprisiel a nejako viete nedaval som si az tak moc pozor lebo proste som to hral tak ze .. mal som aspon co robit a ked som dostal ban tak som proste nehral ale chodil von alebo hral nieco ine.. i think thats all lebo sak setrim #story inde :D
\n
\n
\n3. Datum a cas banu: No neni to v rejstriku tak neviem cas ale je to asi… neviem.. vyse polroka urcite .. zda sa mi nejako februar marec cize takych 9-10 mesiacov
\n
\n
\n4. Druh banu: samozrejme perma
\n
\n
\n5. Uved proc si myslis ze si zaslouzis unban: Tak zasluzim nezasluzim to uz neviem nejdem sa tu vyhovarat na vianoce jak dajaky sedlak .. :D No aby som zacal.. Vsetko to zacalo 2014 leto a vtedy proste som tu zacal hrat a mam velmi rad rozne rpg hry tak proste som vtedy hral minecraft a aha ze kuk rpg server cesky tak proste to tam zacalo.. bol som slusny tichucko nikdo o mne nevedel az potom som sa dostal do khazadu to veeeelmi davno bolo tak v roku 5 a zacal som to vaznejsie brat ale vtedy som bol este vklude lebo sak pohoda.. Zacal som wbcka a ine glupociny vtedy to bolo dost dobre a bol som rad ze vobec akoze nieco mam a hram .. potom som sa dostal k lepsim ludom si pametam jak sa ta frakcia volala … Opposition? :D bol tam tmg,amor,theso,kae a este neviem kdo :D Potom dosiel proste dosiel deimos,razzy,monty a nvm kdo a vtedy bola frakcia 4Fun vtedy uz to bol tryhard nervicky trestiky sup sem sup tam a uz to bolo viete ako proste nadavacky hadky a furt pokracovalo typicke frakcne hadky aky je kdo spatny a neviem co ale to uz je minulost :D Predsa ten kdo to zazil pozna ze ked hras na top urovni tak proste trestikom sa nevyhnes aj keby sa modlis kazdy den 10 hodin.. Potom TheAngels aaahh ako si na to rad spominam.. tam to zacalo najviac a aj to skoncilo.. vtedy som dostal najviac trestov boli sme top proste super turbo viete ego vysoke a tresty sa hromazdili.. mal som sa mi zda 4 a nemal som vtedy ban.. ptm som ho dostal a to bol len februar 2015 :D tak samozrejme 2 ucty vtedy sa mohlo sa mi zda ze aj moze a tak som spravil ucet Get_Rekt tam mam sa mi zda stary azach set cely takze celkom skoda :D :D No vtedy som dostal ban do dvoch tyzdnoch a to za miss lebo som vtedy chytal nervy do frakcneho chatu a bol trosku lag a napisal som to do publicu tak proste sup dostal som banan1k.. potom som poziadal o unban a leto 2015 som hral najviac a vtedy bolo najlepsie obdobie.. Vtedy som este pisal ziadost typu lutujem lutujem slubujem tak som dostal unban.. Bolo to vtedy velmi super celkovo najlepsie obdobie takeho novsieho epesu podla mna a vtedy tie tresty isli ale isli pomali.. potom na to doslo a proste bum ban na celo zezer ho a ja viete chudak zavisly epes do zily som chcel ale ptm som zabudol a az leto 2016 som zaziadal zase to som dostal unban a no.. vydrzal som 11 hodin? :D Vsetci kto trosku viete kdo som co som kde som aky som tak viete ze sa nemam moc rad s urcitymi clenmi AT ale tak to uz preslo uz mam pas.. ale vtedy som pas nemal takze craftmanek bol target viete proste som mu hovoril ze je pseudohelper a jeho to sralo tak mi dal trest a mal som mute za spam lebo som rychlo pisal :D :D tak teda bann .. potom polroka ticho.. ako u mna zvykom :D A viete vela ludi prehovaralo ze poj hrat bude to super tak ja ze sak spravim pukanca no sak nic sa nestane..samozrejme hned som pocul ze tazenie=zlate hodziny tak teda bum bum rano o 5 stal a isiel turbo :D Ale nikdo netusil ze som to ja az potom som sa priznal lebo uz to aj tak vsetci vedeli tak co mam hovorit ze nejsom? :D Bol celkom uspech cakal som ze hned dostanem ban ale ne dostal som sancu tak ja ze sak pohoda uz nejsom keket ktory sa nervuje za kazdy kill.. Viete otvoril som cakru zeleny caj LESNY med a islo to :D 2 mesiace som hral a vtedy to bolo ze 15 dni dovtedy ze Chris povie ze mozem vpohode hrat ale ja taky ze sak tazit mi netreba som lovaty na 21312 rokov tak ja som staval kus ma to zacalo bavit a ze sak .. 5 clenov ateamu idem stavat strechu s flyom :D :D :D Banan najvacsieho stupna z mojeho Banan mozgu :D :D No a dosiel banan boli smiechy od vsetkych sranda veselica huhu a nejako tazko som to ani nebral proste dostal som ban no isiel som napisat chalanom ze za co ty sa vysmiali ja som sa smial tiez a za den uz som o tom nevedel :D Ale podstatne bolo ze dokazal som ze sa uz viem spravat ze nejsom na nervy a podobne veci.. mne aj ked som dostal ban tak ten cas co som bol na serveru mi prisiel ako uspech.. Lebo v mojom pripade radsej vediet ze sa nebudem spravat jak idiot a radsej dostat ban za hacky nez dostat ban za to ze sa spravam jak idiot lebo spravanie ked si naruseny jak ja nie ze je problem ale proste ja nadavam furt aj budem ja to ani nevnimam ale nechytam nervy a ked mi niekdo nieco pise tak mi to je uuplne jedno sak pomyslim si “ahaha ty skurvenec tatko ta porodil” a pohoda :D :D Ja si ponadavam ale ponadavam si bud na seba alebo v neutralnom zmysle ale ze by som tu isiel dokazovat ze ja som king (samozrejme ze som :D) tak z toho uz som vyrastol a nemam to za potrebu .. Ako som hovoril lepsie dostat ban za hacky nez za spravanie lebo spravanie trva dlhsie kym sa ukludnite a otvorite si cakry ale hacky to je proste to ze som greedy bastard a ze som retardovany.. Tak som to proste pouzil a akoze je mi aj celkom luto lebo som mohol uz hrat normalne bez tohto tu.. Bola to blbost a viem ze za blbost su nasledky tak teda .. prepacim sa? :D no tak prepacte ze som hackoval ale tak no .. co mam povedat proste uz nebudem sice som keket ale po druhe uz ne :D Cize aby som uz dospel k zaveru.. Som na bl za moje smakociny ktore som robil coz uz je minulost stara roky roky a chcem dostat unb lebo predsa kazdy hyped ide epes 3 huhuhu a nehovorim ze budem hrat a tryhard ale skor viete pridem pokecam s niekym lebo hadam ze sa teraz vrati viac ludi .. kus pohram ked sa budem nudit a spravim si dobru naladu a konecne chcem vydrzat bez banu viac nez par mesiacov.. dokonca aj bez trestu proste chcem byt cisty .. To je uz asi vsetko uz sa to moc nezdravo rozpisujem kdo to ma citat :D
\n
\n
\nDodatok: Ziadam o unb na Pukanca z dovodu ze sa mi to viac paci a je to uplne jedno na aky ucet unban dostanem len to proste taka malickost coz je asi kazdemu jedno .. Taktiez moja ziadost obsahuje vela smajlikov lebo sak berem to uvolnene a vklude.. pisem to tak jak chcem aby to vyznelo.. samozrejme budem rad za unban ale ked nedostanem tak nedostanem zem sa nezhruti z toho.. To je asi vsetko ludkovia tak teda budem rad za zle aj dobre ohlasy.. samozrejme za tie zle menej ale to je jedno :D :D poriadne to musite hypnut .. chcem tu 1000 zobrazeni :D Tak teda caute :)

Re: Pukanec_ Unban

#4
1) Účet štěfan je na blacklistu, což je problém pro udělení unbanu na další účty.
\n2) Unban za hacky bylo možné získat pouze u žádostí podaných do 3.12 jinak to možné není.
cron