Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]MrKrajdaCz- ŽÁDOST O UNBAN

#1
Nejdříve by jsem se chtěl všem omluvit, že jsem v tom udělal takový guláš a poslat to nejdřív na email… snad mi to ještě příjmete a oceníte moji snahu.
\n
\n1) Za co jsem dostal ban?- Dostal jsem ban za hack clienta, v Minecraftu jsem byl holt noob, každý mě drtil, štvalo mě to. Tak jsem si stáhl hacky, myslím, že jsem používal Huzuni. Pan kaemon mě ale jednou načapal, jak si v chillu lítam (flight nebo nějak tak se to jmenovalo) a dostal jsem banán. Když jsem ho dostal, pár hodin na to ho dostal i kámoš s kterým jsem hrál (hood26 nebo nějak tak). Chtěl bych jen dodat, že Pan kaemon nás nachytel jen díky tomu, že jednomu našemu kámošovi na Linuxu ty hacky nefungovali, tak nás napráskal (fakt parchant jako). Další následující dny se nám pořád posmíval vocas jeden.
\n
\n2) Popis situace- No, mrzí mě, že jsem byl takový salát, neměl jsem hackovat. Bylo pro mě prostě těžké někoho zabít (jak bosse tak hráče), chtěl jsem si to prostě ulehčit. Ale už to je nějáká doba od toho banu, určitě jsem se ponaučil a chtěl by jsem se vrátit na váš server, abych dokončil ten úžasný příběh (zkoušel jsem tenkrát najít jiný kvalitní RPG server, ale žádný z nich neměl na ten váš.)-Šplh šplh
\n
\n3) Datum a čas banu- 8th May 2016 01:12:32 PM
\n
\n4) Druh banu- Permaban
\n
\n5) Proč bych si měl zasloužit unban?- Na vašem serveru jsem hrál zatraceně rád. Bavily mě vaše questy, nápady a eventy. Určitě jsem se polepšil a byl by jsem rád, kdyby jste mi dali ještě jednu šanci. Neměl jsem žádný jiný postih (mute nebo něco jiného). Taky si myslím, že bych pro server mohl být užitečný #RichKid (Budu si to muset vybrečet). Jinak, kámoš už dostal unban, bohužel zapoměl heslo od účtu, ale to už není má starost, ale kdyby jste hooda kontaktovali, bylo by to fajne. Taky by jsem vám chtěl připomenout, že Ježíšek všechno vidí a když mi dáte unban, možná vám nějakou tu mandarinku přinese.
\n
\nTak, mám cca 380 slov, nemám páru co teďkon budu psát. Mohu vám napsat, jak moc jsem na vašem serveru ujížděl. Kdykoli jsem spal u kámoše ( hood), tak jsem od rána až do večera hráli na vašem Epesu.
\nV noci jsme se vydávali na bosse (s ka to nebylo tak těžké), plnili jsme příběhové úkoly (strašně lituju toho, že jsem se přidal na “dobrou“ stranu, ojebávali jsme různý parkour a tak. Když jsme dostali oba ban, tak jsme zrovna byli vedle sebe. Pamatuji si, že jsem ban dostal jako první (on se samozřejmě mohl podělat smíchy). Když jsme to teda ukončili, tak mám pocit, že zapnul mc a měl ho taky. Tím tedy zkončilo naše dobrodrůžo. Doufám, že to zase obnovíme, je to jen na Vás :) (samozřejmě bez hacků...)
\n
\nTak, mělo by to být přes 500 slov, doufám, že se Vám moje počteníčko líbilo.
\nSnad se uvidíme na serveru (Nejlépe ještě tenhle týden, ale nechci tlačit na pilu). Mimochodem, jestli jste to dočetli až sem, zasloužíte si pamlsek!
\n
\nKoneeec (*clap *clap *clap…)

Re: MrKrajdaCz- ŽÁDOST O UNBAN

#2
Krajda píše:\nPan kaemon nás nachytel jen díky tomu, že jednomu našemu kámošovi na Linuxu ty hacky nefungovali, tak nás napráskal (fakt parchant jako)\n
\nNa kamaráda se nezlob, dopadlo by to dříve co později stejně - permabanem :D
\n\n
Tato možnost platí do 3.12.2017
\nPlatí to do 3.12 zdarma - což už nějaký ten čas minulo. Každopádně na místě Chrise bych do spuštění i tak umožňoval unbany za Hacky, i když placeně, tak i tak umožňoval. Uvidíme jak se vyjádří on, každopádně za mě by to bylo pro.

Re: MrKrajdaCz- ŽÁDOST O UNBAN

#4
Dnes jsem byl informován, že hood26 dostal ban cca tak 3 měsíce po mě, takže se omlouvám za chybnou informaci, nějáká chvilka od toho už uběhla....

Re: MrKrajdaCz- ŽÁDOST O UNBAN

#7
Žádost pěkná a tvoji situaci chápu.. Také jsem hackoval zpátky na verzi 1.5 :D pár let to je no.. Doba, kdy verze vycházeli každej měsíc pomalu.. To servery stály za prd.. U mě mas pro.

Re: MrKrajdaCz- ŽÁDOST O UNBAN

#8
kaemon_ píše:
12 pro 2017 21:25
\n
\nNa kamaráda se nezlob, dopadlo by to dříve co později stejně - permabanem :D
\n\n
\n
\nJestli do toho šli všichni tři, tak to od nej bylo doopravdy hnusný, že kvůli vlastní neschopnosti podrazí ty ostatní...
cron