Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]Raminez - žádost o unban

#1
1.Za co jsi ban dostal? Ban jsem dostal za multiacc
\n2.Popis situace -Jednoho dne jsem chtěl chrámovou sekeru ta si mi líbila tak že jsem si založil druhý učet , abych ji získal víckrát
\n3. Datum a čas banu - 29th November 2017 08:07:33 PM
\n4.Druh banu: Permaban
\n5.Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
\nAhoj jsem Raminez chci se vám omluvit za to že jste hráli spravedlivě a jsem jsem měl všechno dvakrát.Vím že se to špatně omlouvá , ale je to vůči vám nefér
\nale věřím že sem se poučil ze svých chyb.TangyMonk13 díky že jsi mě my dal ban asoň jsem si mohl uvědomit to co jsem dělal jestli někdo čte tak se zase omlouvam.
\nJestli mi prominete ten ban tak slibuju že to nikdy neudělam ale na druhou stranu bych pochopil kdyby ste mi napsali zamítnuto ale jedno z mých přání na vánoce je aby jsem dostal unban.
\nPS: eště jednou se vám všem omlouvám je mi to líto , opravdu vím , že sem si neměl vytvářet víč účtů , než je povoleno , slibuji vám , že už nikdy si nebudu vytvářet
\nvíc účtů a vim , že to byla hloupost , slibuji vám , že už se to opakovat z mé strany už nebude a eště jednou se vám všem moc omlouvám
\n
\n Děkuji s pozdravem Raminez

Re: Raminez - žádost o unban

#2
Ahoj jsem Raminez chci se vám omluvit za to že jste hráli spravedlivě a jsem jsem měl všechno dvakrát
\n\nPokud vím tak za 2 učty se ban nedává.. 2 učty na IP jsou povoleny.. Pokud si měl více než 2 učty to chápu ale jestli si měl jenom 2 učty, tak si dostal ban za to že několik lidí má stejnou IP jako ty..
\n
\nAt se k tomu vyjádří ten, který tě banoval -> TangyMonk13

Re: Raminez - žádost o unban

#4
Raminez píše:
18 pro 2017 09:22
\nAhoj jsem Raminez a dostal jsem schváleno o unban ale když se přihlásim tak to nefunguje proc?\n
\n\nnefunguje znamena co? ukazuje ti to banovaci kladivo promluvilo?
cron