Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Žádost u UB / Ivo5 /

#1
1) Za co jsi ban dostal?
\nDostal jsem to za fly, který byl spojen s Xrayem = Hacky
\n
\n
\n2) Popis situace
\nNo, abych si zjednodušil cestu z Větrova do Camelotu použil jsem tedy fly. Optimalizér krtko_svk mě viděl a zabanoval.
\n
\n3) Datum a čas banu
\n16. Listopadu 2014 v 12:05:31
\n
\n4) Druh banu: Tempban/Permaban
\nPermaban
\n5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
\nTak už to sou 3 roky a myslím že je to dost dlouhá doba na to abych si uvědomil že zjednodušení hry pomocí hacků, není správné řešení. A navíc už nejsem to malé dítě co chtělo mít vše hned hotové a vysmívat se mým kamarádům. Dále bych taky strašně rád zjistil jak je na tom příběh Epesu, v době mého banu se teprve připravoval svět Spektra. A pokuď dostanu 2 šanci tak bych byl rád a snažil se jí už nikdy nepokazit. Na žádné zjednodušení hry už nikdy nesáhnu.
\nPS : Dále bych chtěl smazat veškeré účty registrované na mojí IP prosím.
\n

Re: Žádost u UB / Ivo5 /

#4
lopo1 píše:\nNo, alespoň jsi mohl dodržet těch 500 slov...
\nAle 3 roky.................asi PRO\n
\nSlova již netřeba dodržovat, ta "akce" už skončila.

Re: Žádost u UB / Ivo5 /

#5
Bohužel unban za hacky není možné již získat.
\n
\nAle ještě bude brzy jedna akce, pro ty co nestihli. Bude třeba si však s tím dát trošku více záležet.
cron