Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]Aiphyth Žádost o unban

#1
1) Ban mám za proxy.
\n2) Asi před rokem nebo já už nevím, jak je to dlouho jsem tu skončil, ale občas po delší době jsem se sem přišel podívat(někdy radši spíš za svůj druhý acc). Avšak někdy ze začátku listopadu jsem se sem chtěl jít podívat a najednou vidím, že mám ban za proxy.
\n3) 21.10.2017
\n4) Permaban
\n5) Myslím, že unban bych měl dostat protože jsem byl zabanován neprávem, což uznal i kae.... Ale podle mě teda nedává smysl, abych se logoval na svůj acc s proxynou.

Re: Aiphyth Žádost o unban

#4
I když je možný že si byl zabanován neprávem ale to neznamená že se na žádost totálně vykašleš žádná snaha napsat aspon' trochu lepší žádost a tomuhle pro? muže být ban neprávame ale snaha tady vidět neni sorko PROTI