Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Unban rockynio

#1
Ahoj tady je má snaha dostat Unban \n\n1) Za co jsi ban dostal?\n2) Popis situace\n3) Datum a čas banu ( najdeš v rejsříku zde: http://epesuj.cz/banany/index.php)\n4) Druh banu: Tempban/Permaban\n5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.\n---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------\n\n1) Těch věcí už asi bude víc ale jdeme to vyjmenovat ty které vím. Tak za prvé Poškozování serveru, prej i bugováni ale já o žádném nevím ale pokud někdo máte nějaké screeny nebo důkazy posílejte,a myslím že i třikrát a dost. Byl jsem dost toxik , sprostý , podváděl , dělal prostě to všecko co je zakazaný protože proč , je to nejefektivnější způsob a jednoduché.\n\n2) Popis situace? To je trochu složitější, jednoho dne jsem se nějak rozhodl něco udělat což bylo prozrazení E3 o čem už můžu mluvit protože už ji ukázali, další já fakt nevím ale já moc nebuguju a vůbec nevím proč jsem byl z něho nařčen. Dále se stalo to že Česká republika přechází pomalu ale jistě na IPv6 a tak se mi změnila IP a nějak se mi IP Ban smazal. A tak jsem dostal ban za poškozování serveru. \n\n3) 2. Srpna 2017 11:11 hodin \n\n4) PermaBan\n\n5) Já ani nevím, dost lidí mě do tohodle nutilo tak to píšu, nemyslím si že bych si Unban zasloužil nebo tak ale rád někdy zajdu na Epes a pokecám si. Plus Hraju na Epesu už ani sám nevím od roku 2012? \n \nOmluva ? asi jo asi ne , uvidím.\nJe to slabé ale moje vyhulená pamět si už více nepamatuje.\nS pozdravem Rockynio

Re: Unban rockynio

#2
Proti, ať jsem tě viděl kdekoliv choval jsi se jak hlupák, srát se do lidí o kterých nic nevíš ti přijde absolutně normální, ostatně to všem tobě podobným, heh.

Re: Unban rockynio

#3
Já jsem pro..
\nJsi na stejné lodi pomalu jako já.. Průserář jako cip.. Ale co.. Znám te docela dlouho a s příchodem Epesu 3 kazdej dokáže držet jazyk za zuby a být v klidu.
\nProc ne.

Re: Unban rockynio

#9
Im the Emperor píše:\n5) Já ani nevím, dost lidí mě do tohodle nutilo tak to píšu, nemyslím si že bych si Unban zasloužil nebo tak ale rád někdy zajdu na Epes a pokecám si. Plus Hraju na Epesu už ani sám nevím od roku 2012?
\n
\nOmluva ? asi jo asi ne , uvidím.
\nJe to slabé ale moje vyhulená pamět si už více nepamatuje.
\nS pozdravem Rockynio\n
\nCo z tohodle chces ?
\n "Nevim proc chci ban, chcou to ostatni" "ban si asi nezaslouzim" "rad pokecam" "ve svém věku mam vyhulenou paměť"
\nPokecat muzes i na discordu. Nemam rad lidi co ze sebe dělají tezke hulice a pijany, i kdyz tady to tak nezvelicujes. Pro unban bych teoreticky byl, ale ta zadost se mi jeví jako ze ti to je jedno.

Re: Unban rockynio

#10
Pro, myslím že každý si zaslouží UB za..... no, takové poškození serveru to nebylo přece, furt se tam hrálo dál dokud nebyla E3 oficiálně oznámená