Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Stefan568 Unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?: Ban som dostal za spravanie.. 3x a dost.. no skor 6x a dost alebo kolko..
\n
\n2)Popis situace: Takze tieto tresty vsetky som dostal za moje nervacenie moje NEspravanie voci ostatnym lebo som bol kedysi trosku huhu ale posledne tresty za spravanie su nieco cez rok a pol starsie
\n
\n3)Datum a čas banu: Netusim.. rok a pol dozadu? leto 2016
\n
\n4)Druh banu:Permaban
\n
\n5)Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban: No takze.. v prdvom rade caute uz prislo aj na moju ziadost.. :D Tak aby som zacal nechcem sa tu neviem kolko rozpisovat kazdy take moje ziadosti videl tak 300 krat. Unban dufam ze si zasluzim z dovodu toho ze uz sa nespravam jak retard.. Moje tresty boli pred rokom a pol a viac a to je celkom doba.. dokazal som ze sa viem spravat na uctu Pukanec_ a konece sa chcem dostat z toho hnusneho blacklistu.. Zacal epes 3 kazdy chce hrat a samozrejme nemozem odolat ani ja. Chcem zacat hrat lebo ma to strasne laka a nechcem hrat cez vselijake blbosti ako menenie IP atd.. Chcem aby proste sa vedelo ze hram a nie sa skryvat tuna za nick neviem.. Segedin :D Spravat sa viem .. viem ze som v davnej minulosti porobil dost blbosti pourazal velmi vela ludi spravil spory ale uz je to dost davno a chcem sa zbavit toho ze som na BL vtedy som bol dost velky idiot toxickeho typu ale to uz je davno.. som idiot svojim sposobom furt to je jasne ale nejsom uz agresivny toxicky tupec :D Cize to je tak vsetko lebo kazdy predsa vie uz 100x naspamat ten moj 'pribeh' a chcem aby si to kazdy precital a nie tuna 1700 slov a nikdo si to neprecita :D
\n
\nDodatok:Dakujem ze ste aspon toto precitali a budem rad za vsetky ohlasy :)

Re: Stefan568 Unban

#2
Jsi na blacklistu za
\nstefan568 vyvolávání hádek, porušení slibů v unbanech, urážení AT, multiaccounting, přelejvání věcí z jednoho účtu na druhý při hrozím banu, spam forka
\n
\nNemůžeš tedy požádat o unban.